id: r5u3fg

Reanimujemy ZJEŻDŻALNIE BŁOTNĄ w PasjoDzielni!

Reanimujemy ZJEŻDŻALNIE BŁOTNĄ w PasjoDzielni!

Description

Drogie osoby!

Jak co roku o tej porze uruchamiamy zbiórkę urodzinową bo nasz Zarząd Fundacji Gocha i Wiolka niebawem obchodzą urodziny ( każda swoją) ale zawsze świętują je razem!


Bo cel jest co roku ważny!


Zbieramy na ogarniecie PasjoPrzestrzeni przed sezonem.

a właściwie: CHCEMY POPRAWIĆ WYGLĄD NASZEJ ZJEŻDZALNI BŁOTNEJ ORAZ STREFY KOŁO ZJEŻDZALNI!


Same grabie, miotły i grupka wspierających ludzi to za mało potrzebujemy też materiałów/usług za które trzeba zapłacić PINIĄŻKAMI!


-Deszcze zabrały nam znaczną część skarpy!


-Folia na zjeżdżali błotne domaga się wymiany a sam tor zjeżdżalni poprawienia!


-Koleiny są tak duże, że można skręcać kostki co 2 kroki!


-Glina, nawieziona rok temu spłynęła podczas zjazdów błotnych!


-Strefa zabaw w naturze dla dzieci wymaga odnowienia a część rzeczy wymiany!



 O ile udaje nam się pozyskać pieniądze na działania/ organizację spotkań o tyle aranżacje , remonty, równania terenu to te rzeczy, na które nie mamy funduszy.


Prosimy Was jeśli macie ochotę zrobić dobry uczynek bo np.: lubicie nasze miejsce, lubicie dziewczyny, chcecie by przestrzeń zjazdowa była otwarta w tym sezonie, bardziej bezpieczna i miła dla oka wesprzyjcie naszą zbiórkę .


Ile potrzebujemy środków? Około 2 tyś to kwota, która pozwoli nam zacząć rozglądać za ciężkim sprzętem i gliną, oraz innym materiałem i akcesoriami.


A może ty masz zbędny samochód dobrej jakości gliny ( bez śmieci) ?I chcesz nam ją ofiarować , żeby w sezonie zjeżdzały na niej setki osób?


Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using