Na cztery łapki
Na cztery łapki
Updates1
-
Kochani za zrzutce zebrano 3555 zł. Wymyślano 3767.26 zł.











Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.
Description
Kochani stan zrzutki zero

Jedzenie zamówione. Dziękuję Wam z całego serca

Wiola D. Dziękuję po raz kolejny ♥️♥️♥️

Iza R. Salon Pielęgnacji Psów Cztery Łapki na Brochowie dziękujemy bardzo 😊

Zapraszamy na bazarek ❤️ proszę pomóżcie nam zapełnić ten pasek
https://www.facebook.com/groups/346244297672496/?ref=share
akcja reakcja ❤️ zamówienie na kolejny tydzień. Bardzo dziękuję ❤️


Kochane duszyczki! Zapraszamy na bazarek! kupując na bazarku wspomagasz naszą zrzutkę ❤️
https://www.facebook.com/groups/346244297672496/?ref=share

Kochani dziękujemy ❤️ i kłaniamy się nisko.

Pani Alicjo Ś. Dziękuję Pani z całego serca ♥️🌹

Najwspanialsze uczucie świata! Mikołaj w czerwcu 🥰🥰 dziękuję Pani Martyno B♥️🌹

I kolejna faktura ❤️ brawo Wy!!

Pani Doroto M! Kolejny raz bardzo bardzo dziękuję ❤️❤️❤️❤️

Kolejne faktury opłacone tylko dzięki Wam 😀❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dziękuję z całego serca


Dziękuję Monika S❤️
48 kilo jedzenia ❤️😀❤️😀

Kochani dziękujemy. Dzięki Waszym wpłatą, Waszemu wsparciu dziś kolejne zamówienie wysłane ❤️ dziękuję pięknie 😊

Drogi darczyńco w załączeniu faktura za zakup karmy. Dziękuję pięknie za wpłaty i za zaufanie ❤️
Dzień dobry.
To kolejny raz my... Kociaki bezdomniaki, koty wolnozyjace, koty niczyje jak kto woli.
A nie...... niczyje nie! Przecież mamy Magdę i Ewę które robią co mogą byśmy były zdrowe, najedzone i bezpieczne i to właśnie w ich imieniu piszemy bo nasze karmicielki ledwo dają radę.... A jest co robić. Na chwilę obecną jest nas 47 na działce i 3 w domu. (W maju pożegnaliśmy Miskę).😭 Dodatkowo Magda w domu zmaga się obecnie z Gargia i padaczką 😕
Jesteśmy prawie wszyscy wykastrowani -na naszych działkach zostało 5 kocurów do zrobienia (niestety karmicielki uganiają się teraz za kotkami z ogrodów obok -ich priorytet to dziewczyny ). Prawie wszystkie zostaliśmy w tym roku odpchlone i odrobaczone kropelkami na kark, dzikuski dostały tylko proszek na robaki (Ale to zawsze coś). Dodatkowo tylko w ciągu dwóch miesięcy trzy futra przeszły zabiegi sanacji (niestety jesteśmy już w takim wieku,że trochę chorujemy).

Niestety zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy średnio atrakcyjnym tematem do wsparcia, nie ma u nas maluszków, jesteśmy na bieżącą leczone - dziękujemy za to fundacji legnickie sos dla zwierząt Psiakota)
A teraz do sedna. W chwili obecnej wiemy, że zostało nam jedzenia na około 10 dni (dziennie przejadamy średnio 10 kilo jedzenia, co i tak wychodzi 200 gram na brzuch - koszt dziennego wyżywienia w granicach 100/120 - miesięcznie już nie jest wesoło bo wychodzi 3000 zł- gdzie tyle pieniędzy to zarabia nasza karmiciela mając jeszcze na głowie kredyt 🥺
Dodatkowo odrobaczenie i odpchlenie mieliśmy w marcu - jest czerwiec, więc było by cudownie nie męczyć się z kleszczami pchłami i innymi....

Kochani zwracamy się z całych sił o wsparcie. Tylko dzięki waszym wielkim serduszkom my żyjemy.
Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę!
PS. Będziemy również bardzo wdzięczni jeśli zechcecie się podzielić z nami przysmakami, puszkami na które Wasze serca kręcą nosem.
A na to między innymi zbieramy😉


Dary lata 😁
Mała wpłata od mojej trójki znajdek ^^
Wpłata za Puzzle drewniane, 3 układanki.
Paulina Chodakowska opłaciła Grube szklane naczynie/wazon/świecznik
Wysokość 15cm,
najszersze miejsce jakieś 18cm
Paulina Chodakowska za Szarą Damską Marynarkę r48.