id: regrwn

Na cztery łapki

Na cztery łapki

 
Magdalena Zakowicz

Updates1

  • Kochani za zrzutce zebrano 3555 zł. Wymyślano 3767.26 zł.


    cbdF23rY4sjscf63.jpght7ihkS7RycGpCtC.jpgILhnugUVmzfjrpdA.jpgrmonp53DAlvzQzPB.jpgECzcec12fuzOZjnP.jpgazoxCSm3su0yab32.jpg9JQZvPkx42A0aVcq.jpgdw6bGYsd9vXBlPNw.jpgKheCnMDzTyu9JjMe.jpgX9tfdaQQLPHmKMTZ.jpg


    KXKEkrA6GG5Z3FlZ.jpg

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.

Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.

Description

Kochani stan zrzutki zero




c2dab67b1b981af3.jpeg

Jedzenie zamówione. Dziękuję Wam z całego serca

we05ab5e53f59a1b.jpeg

Wiola D. Dziękuję po raz kolejny ♥️♥️♥️

yceda833df385671.jpeg


Iza R. Salon Pielęgnacji Psów Cztery Łapki na Brochowie dziękujemy bardzo 😊

n3faabe3e7015436.jpeg

Zapraszamy na bazarek ❤️ proszę pomóżcie nam zapełnić ten pasek


https://www.facebook.com/groups/346244297672496/?ref=share


akcja reakcja ❤️ zamówienie na kolejny tydzień. Bardzo dziękuję ❤️

nb91d36c90e9c535.jpeg

e5f6731ed32cfa37.jpeg

Kochane duszyczki! Zapraszamy na bazarek! kupując na bazarku wspomagasz naszą zrzutkę ❤️



https://www.facebook.com/groups/346244297672496/?ref=share



ud15321b1c9753d2.jpeg

Kochani dziękujemy ❤️ i kłaniamy się nisko.

c35c592a343fff77.jpeg

jed3bf43dce67a4a.jpegPani Alicjo Ś. Dziękuję Pani z całego serca ♥️🌹

b7f58e478c4686e5.jpeg

Najwspanialsze uczucie świata! Mikołaj w czerwcu 🥰🥰 dziękuję Pani Martyno B♥️🌹

cd15d955b1b84b58.jpeg


I kolejna faktura ❤️ brawo Wy!!

bfb8ca46c3354379.jpeg


Pani Doroto M! Kolejny raz bardzo bardzo dziękuję ❤️❤️❤️❤️


y148a3f283c55175.jpeg


Kolejne faktury opłacone tylko dzięki Wam 😀❤️❤️❤️❤️❤️❤️ dziękuję z całego serca

h233875604422c24.jpeg


sd2f9370735de110.jpeg

Dziękuję Monika S❤️

48 kilo jedzenia ❤️😀❤️😀

pd0ba8b645b02ff5.jpeg

Kochani dziękujemy. Dzięki Waszym wpłatą, Waszemu wsparciu dziś kolejne zamówienie wysłane ❤️ dziękuję pięknie 😊

g7e6b40af1c5545b.jpeg



Drogi darczyńco w załączeniu faktura za zakup karmy. Dziękuję pięknie za wpłaty i za zaufanie ❤️dd733e56b8608afc.jpeg



Dzień dobry.

To kolejny raz my... Kociaki bezdomniaki, koty wolnozyjace, koty niczyje jak kto woli. 


A nie...... niczyje nie! Przecież mamy Magdę i Ewę które robią co mogą byśmy były zdrowe, najedzone i bezpieczne i to właśnie w ich imieniu piszemy bo nasze karmicielki ledwo dają radę.... A jest co robić. Na chwilę obecną jest nas 47 na działce i 3 w domu. (W maju pożegnaliśmy Miskę).😭 Dodatkowo Magda w domu zmaga się obecnie z Gargia i padaczką 😕

Jesteśmy prawie wszyscy wykastrowani -na naszych działkach zostało 5 kocurów do zrobienia (niestety karmicielki uganiają się teraz za kotkami z ogrodów obok -ich priorytet to dziewczyny ). Prawie wszystkie zostaliśmy w tym roku odpchlone i odrobaczone kropelkami na kark, dzikuski dostały tylko proszek na robaki (Ale to zawsze coś). Dodatkowo tylko w ciągu dwóch miesięcy trzy futra przeszły zabiegi sanacji (niestety jesteśmy już w takim wieku,że trochę chorujemy).


ge50c0f6e4737db8.jpeg

Niestety zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy średnio atrakcyjnym tematem do wsparcia, nie ma u nas maluszków, jesteśmy na bieżącą leczone - dziękujemy za to fundacji legnickie sos dla zwierząt Psiakota)


A teraz do sedna. W chwili obecnej wiemy, że zostało nam jedzenia na około 10 dni (dziennie przejadamy średnio 10 kilo jedzenia, co i tak wychodzi 200 gram na brzuch - koszt dziennego wyżywienia w granicach 100/120 - miesięcznie już nie jest wesoło bo wychodzi 3000 zł- gdzie tyle pieniędzy to zarabia nasza karmiciela mając jeszcze na głowie kredyt 🥺

Dodatkowo odrobaczenie i odpchlenie mieliśmy w marcu - jest czerwiec, więc było by cudownie nie męczyć się z kleszczami pchłami i innymi....



n1d02bb2741742b8.jpeg

Kochani zwracamy się z całych sił o wsparcie. Tylko dzięki waszym wielkim serduszkom my żyjemy. 

Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę!

PS. Będziemy również bardzo wdzięczni jeśli zechcecie się podzielić z nami przysmakami, puszkami na które Wasze serca kręcą nosem.

A na to między innymi zbieramy😉


ve9937b29a332320.jpeg

i3fe084d5758a712.jpeg


Comments 11

 
2500 characters
  •  
    User unregistered

    Dary lata 😁

    PLN 24
  •  
    Anonymous user

    Mała wpłata od mojej trójki znajdek ^^

    hidden
  •  
    User unregistered

    Wpłata za Puzzle drewniane, 3 układanki.

    PLN 10
  •  
    User unregistered

    Paulina Chodakowska opłaciła Grube szklane naczynie/wazon/świecznik
    Wysokość 15cm,
    najszersze miejsce jakieś 18cm

    PLN 10
  •  
    User unregistered

    Paulina Chodakowska za Szarą Damską Marynarkę r48.

    PLN 10
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using