id: rjrx5j

OSP KSRG Okrzeja

OSP KSRG Okrzeja

Our users created 1 187 145 fundraisers and raised 1 248 207 921 zł

What will you fundraise for today?

Description

Prośba o wsparcie OSP KSRG Okrzeja

 

Krótka charakterystyka jednostki

Nasza jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Okrzei zlokalizowana jest na terenie gminy Krzywda. Powstała ona w 1924r. Jednostka OSP Okrzeja realizuje zadania ratownicze w oparciu o posiadany samochód ratowniczo-gaśniczy GBA-Rt 4,5/30 marki MAN z funkcją ratownictwa technicznego oraz GCBM 10/12 marki JELCZ. Dzięki dużemu zaangażowaniu druhów OSP, jednostka stara się pozyskiwać sprzęt specjalistyczny, umundurowanie oraz podnosi poziom wyszkolenia strażaków. Jednostka OSP w Okrzei zlokalizowana jest na skraju największego kompleksu leśnego północnej Lubelszczyzny „Lasy łukowskie” powyżej 10000 ha, w skład którego wchodzą dwa rezerwaty przyrody „Jata” i „Topór” oraz lotniczy poligon wojskowy „Jagodne”. Kompleks lasów łukowskich zaliczony jest do I kategorii zagrożenia pożarowego.


 Czego potrzebujemy

Finanse przekazywane ze strony samorządu lokalnego pokrywają jedynie bieżące utrzymanie jednostki w ciągłej gotowości, natomiast wszelkie dotacje, które otrzymujemy z Krajowego Systemu Ratowniczo- Gaśniczego, czy innych instytucji nie są wystarczające, aby ciągle uzupełniać braki w naszej jednostce. Głównym naszym celem, w tym momencie, jest sfinansowanie zakupu garażu blaszanego, którego koszt wynosi ponad 7000 zł oraz parawanu ochronnego koszt ok. 1500zł. Brakuje wiele innych rzeczy, które znacznie ułatwią nam naszą pracę i pomoc. Są to między innymi: nożyce do cięcia pedałów, ubrania specjalne, wkrętarka akumulatorowa, zestaw do zabezpieczania miejsca wypadku, zestaw narzędzi itp. Wykorzystywany sprzęt musi być niezawodny, spełniający określone normy, dlatego wysoki jest koszt zakupu takich rzeczy. Duży nakład jest również wykorzystywany do remontu oraz zasilania eksploatowanych przyrządów.


Jak możesz pomóc?

·        Prosimy o wsparcie finansowe w formie przelewu na dane:


-----> Wpłata na rzecz zbiórki


-----> Bank Spółdzielczy Krzywda

OSP Okrzeja

36 9203 0002 0000 2509 2000 0010

Ul. Sienkiewicza 2C, 21-480 Okrzeja

KRS 0000284033

Tytułem: „ Darowizna dla OSP Okrzeja”


-----> Pomoc materialna firm

·        Jeżeli posiadasz firmę, która mogłaby przekazać sprzęt potrzebny do realizacji określonych zadań prosimy o kontakt e-mailowy na adres [email protected] w celu ustalenia szczegółów.


Chcielibyśmy w tym miejscu również bardzo podziękować osobom, które zdecydowały się nas wesprzeć. Wiemy, że sytuacja w kraju, jak i dla każdego z nas w czasie epidemii jest trudna, dlatego tym bardziej jesteśmy wdzięczni. Nie ważne jaka to była kwota, ważne jest, że doceniliście nasze działania. Każda pomoc jest ważna, nie tylko finansowa, lecz również rzeczowa.

 Nie marzenia a cele, cele o które należy walczyć, a naszą walkę wygramy właśnie dzięki Wam. 

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 24

 
Hidden data
hidden
EA
Emilia
OS
Justyna Kot
60 zł
OS
Marek Michalak
60 zł
JM
Jerzy Michalak
50 zł
KS
M.H.Siwińscy
100 zł
KS
W.K Siwińscy
100 zł
OS
100 zł
ŁT
Aldona
25 zł
MF
Marcin Frączek
700 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!