id: rspszu

Na utrzymanie zwierząt w moim domu tymczasowym

Na utrzymanie zwierząt w moim domu tymczasowym

Our users created 1 177 067 fundraisers and raised 1 229 223 295 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Bardzo dziękuje wszystkim, którzy nas wsparli :) Zakupy poczynione :)
  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Zbiórka ta skierowana jest do naszych przyjaciół i znajomych,  oraz do Waszych znajom

ych i tych,  którzy nas znają i nam ufają. Często proszę Was o pomoc w nabyciu karmy dla naszych podopiecznych,  leków czy środków czystości.  Zabezpieczenie medyczne nasze zwierzęta mają bezgotówkowe, z konta Fundacji Przyjaciele Czterech Łap , natomiast środki na karmę,  leki apteczne (luminal, lotensin, eutyrox) , podkłady czy ręczniki staram się zdobywać we własnym zakresie,  z pomocą naszych darczyńców. Jest to z reguły stała grupa osób obserwujących nasze działania, zawsze gotowa nas wesprzeć.

Tym razem postanowiłam spróbować takiej formy zebrania środków , licząc na to, że koszty utrzymania zwierząt rozłożą sie pośród większej liczby ludzi dobrej woli.

Nasz zwierzyniec skada sie obecnie z 9 szt psów i trzech kotów, większość z nich to stare, schorowane, tzw wieczne tymczasy, które nie mają szans na adopcję. Na swoje domy czekaja, gotowe do adopcji trzy młodsze psy - Nera (ta na zdjęciu duża, czarna), Beti (ta kudłata) i Carlos (wesoły, lękliwy rudzielec), reszta psów w wieku 10 plus wymaga leczenia i specjalistycznej karmy. Kacper choruje na serce, wątrabe i chorobę Cushinga, Ruda, na niedoczynność tarczycy i serce, Figa- niedoczynność tarczycy i padaczkę, Pela - na padaczkę, a Lima ma chore stawy i częste infekcje pęcherza.

Średnio , miesiecznie zuzywamy 2 worki karmy Josera festiwal, 1 worek karmy Royal Canin low fat, 1 worek suchej karmy dla kotów, 24 puszki karmy mokrej Rocco, 24 puszki mokrej karmy Royal canin low fat oraz 20 puszek mokrej karmy Animonda dla kotów.

Dla garstki osób to jest duży wydatek, dzięki cegiełce każdego z Was łatwiej nam bedzie utrzymać cała, naszą gromadkę. Nakarmy nasze zwierzaki w miesiącu marcu :) Dziękuje.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 19

RK
Rita Kozakiewicz
120 zł
MM
Marta Maciej Abra
100 zł
IK
Iwona
100 zł
DS
Dorota
100 zł
AP
Agnieszka
100 zł
AS
Ania Sieroń
50 zł
Wanda Łopuszańska
50 zł
 
Hidden data
50 zł
MD
Marcin Dzilne
50 zł
LD
LUCYNA DITTMER
50 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!