id: rt5r7t

Uwolnij snookerowy talent

Uwolnij snookerowy talent

Our users created 1 177 224 fundraisers and raised 1 229 399 861 zł

What will you fundraise for today?

Description

"... KILKA TYSIĘCY GODZIN przepracowanych przy snookerowym stole, PONAD MILION wbitych bil, liczne wyjazdy i weekendy spędzone na turniejach to oprócz tytułów i medali także dwa “maxy” ... "


Brązowy medalista Mistrzostw Europy w Snookerze do lat 16, Mistrz Polski w Snookerze do lat 18 i 21, Mistrz Otwartych Mistrzostw Polski w Snookerze 6 REDS ma … 13 lat! Najbardziej utytułowany junior w kraju co roku staje na podium Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Z sukcesami uczestniczy także w rozgrywkach dorosłych. Jest członkiem młodzieżowej kadry narodowej i reprezentantem kraju, a lista jego sportowych osiągnięć jest imponująca:


 • yEsX13JF8H6augfB.jpg
 • Mistrz Polski w Otwartych Mistrzostwach Polski w Snookerze 6 REDS
 • Brązowy medal Mistrzostw Europy w Snookerze do lat 16 i najwyższy brejk turnieju 89 pkt! (2024 rok)
 • 14 medali Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Snookerze (4x Mistrz Polski)
 • 9 miejsce na Mistrzostwach Europy w kat. U16 i najwyższy brejk turnieju (2023 rok)
 • 2 medale Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Poolbilardzie (1x Mistrz Polski)
 • I miejsce w turnieju Shootout Junior na antenie TVP Sport
 • wygrane z medalistami Otwartych Mistrzostw Polski i Europy podczas Orlen Mistrzostwa Polski Shootout na antenie TVP Sport
 • wygrane z reprezentantami Polski w turnieju TOP 16
 • zwycięstwa w rankingowych turniejach w Polsce
 • 5 miejsce w turnieju TOP16 dla najlepszych snookerzystów w Polsce
 • 5 miejsce w Orlen Otwartych Mistrzostwach Polski

lNgPLl9swhF0N8WN.jpg Michał Szubarczyk, zawodnik Lubelskiej Akademii Sportu siódmy rok ćwiczy pod okiem trenera (od 2021 roku trenera EBSA i World Snooker). KILKA TYSIĘCY GODZIN przepracowanych przy snookerowym stole, ponad milion wbitych bil, liczne wyjazdy i weekendy spędzone na turniejach to oprócz tytułów i medali także dwa “maxy” (147 punktów w jednym podejściu).  Filmy znajdziesz na jego profilu www.facebook.com/szubisnooker, zakładce przydatne linki, a jeden także tutaj.Michał jest jedynym reprezentantem województwa lubelskiego w snookerze i poolbilardzie. Ten niesamowity nastolatek nazywany polską nadzieją dyscypliny “od dziecka” uparcie dąży do obranego celu - zwycięstwa w zawodowych Mistrzostwach Świata w Sheffield. Jego determinacja to realna szansa żeby zrealizować ten plan w ciągu najbliższych kilku lat. W krajowych rozgrywkach młodzieżowych osiągnął sufit. Do dalszego rozwoju niezbędna jest rywalizacja na poziomie międzynarodowym.

SUZYCRbJWO3643Vf.jpg


Dlaczego zbiórka?


Snooker jest sportem nieolimpijskim

Za dotychczasowe osiągnięcia Michał nie ma możliwości otrzymania nagród finansowych ani stypendiów:

 • prezydenta miasta
 • marszałka województwa 
 • Ministerstwa Sportu

goZ7zJuSg7mB3I5L.png


Dotychczasowy rozwój Michała finansowali rodzice z naszą pomocą oraz … sam zawodnik przekazując większość swoich komunijnych oszczędności na wyjazdy i sprzęt. Wyjazdy na turnieje za granicą wymagają jednak nakładów finansowych przewyższających możliwości zawodnika, rodziców, również klubu, który także nie otrzyma na te cele pieniędzy z konkursów organizowanych przez publiczne instytucje (za wyjątkiem ME - wyjazd na ten turniej jest finansowany przez Polski Związek Snookera).

W 2023 roku dzięki wsparciu Fundacji Lotto im. Haliny Konopackiej, Fundacji Rozwoju Sportu w Lublinie (pomoc miasta Lublin) oraz Waszej pomocy Michał mógł wziąć udział w siedmiu turniejach zagranicznych (w tym 4 Q Tour). Zdobyte w ten sposób doświadczenie przyniosło historyczny medal Mistrzostw Europy do lat 16!

Ei3N1bthBdWIDysy.jpg

Jedyną szansą na dalszy rozwój jest pozyskiwanie środków finansowych od prywatnych darczyńców. Jesteśmy też otwarci na wszelkie inne formy współpracy, które umożliwią Michałowi udział w zagranicznej rywalizacji. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na uczestnictwo Michała w zawodach międzynarodowych, w tym Q TOUR. Jest to cykl turniejów odbywający się w Europie. Zawodnicy zbierają punkty rankingowe, a następnie grają w turnieju finałowym o przepustkę do Main Touru.

Celem na ten rok jest przygotowanie do walki o kolejne medale Mistrzostw Europy i medal młodzieżowych Mistrzostw Świata w 2025 roku, zaś w 2026 roku awans do zawodowej ligi świata Main Tour! Nabycie doświadczenia i “ogranie” na międzynarodowej to cel wyjazdów, które już po pierwszym sezonie przyniosły efekty w postaci medalu Mistrzostw Europy. Razem pracujemy na kolejne!

aTNOJu3CKyda1eZe.jpg

Zbierane 20 000 zł to przybliżona kwota potrzebna na uczestnictwo tylko w cyklu Q TOUR i zostanie przeznaczona na:

 • wpisowe
 • przeloty/przejazdy
 • noclegi
 • wyżywienie


nyE3epfXr2ftIVL1.jpg


Jeżeli zbierzemy więcej - Michał będzie mógł wyjechać na practice do Sheffield, gdzie na co dzień trenują najlepsi zawodowi snookerzyści, a także wziąć udział w pozostałych zaplanowanych zawodach zagranicznych.


Snookerowa podróż Mistrza trwa .. Od Ciebie też zależy, czy wystarczy w niej paliwa <3


możesz także przekazać 1,5% podatkuKRS 0000378048

Fundacja Rozwoju Sportu w Lublinie

Cel szczegółowy: Michał Szubarczyk Snooker

TbKpVQtHQ3nEQbhC.jpg

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 59

ZK
Zbigniew Kamiński
AB
Anna Bielak
100 zł
SS
Sylwester Szumer
100 zł
 
Hidden data
1 200 zł
 
Hidden data
100 zł
MB
Małgorzata Biernadska
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
hidden
CW
Cezar
50 zł
 
Hidden data
hidden
See more

Comments 17

 
2500 characters