id: rypghh

Pomóżmy ratować biznesy seniorów

Pomóżmy ratować biznesy seniorów

Our users created 1 188 793 fundraisers and raised 1 252 153 365 zł

What will you fundraise for today?

Description

Pandemia Covid-19 jest ciężkim doświadczeniem dla nas wszystkich, jednak dla osób prowadzących swoje biznesy jest to szczególnie trudny czas. Celem inicjatywy społecznej "Dziadkowie Biznesu" jest pomoc w promowaniu biznesów seniorów w mediach społecznościowych. Dlaczego seniorów? Bo to oni są najczęściej wykluczeni cyfrowo i nie reklamują swoich działalności na social mediach. Tutaj pojawiamy się my, zbierając środki na promowanie postów opowiadających piękne, wzruszające historie małych sklepików, które przetrwały już nie jedno. Pomóżmy im przetrwać również pandemię.


W jaki sposób działamy? Prowadzimy facebooka, instagrama, twittera, tiktoka, na których udostępniamy zdjęcia biznesów seniorów, informacje o ich lokalizacji, przedstawiamy historię miejsca i sprzedawców. Pieniądze, które zbieramy są w całości przekazywane na cel płatnej promocji rzeczonych postów na mediach społecznościowych. Taka strategia pomaga nam zwiększyć zasięgi i dotrzeć do jeszcze większej ilości osób, które żeby pomóc mogą po prostu pójść do takiego sklepu i coś kupić, albo przekazać nawet symboliczną kwotę na cel promocji. W ten sposób jeszcze więcej osób ma szansę dowiedzieć się o seniorach w potrzebie.


Autentyczność i bezinteresowność inicjatywy społecznej "Dziadkowie Biznesu" zaświadczona jest przez program Zwolnieni z Teorii, który to jest platformą służącą do pomocy w realizacji podobnych projektów.


Zbiórka została założona z celem zebrania 2000 zł na promocję biznesów seniorów, jednak każda wpłata, ta mała i duża, nawet już po zebraniu rzeczonej kwoty, zostanie przekazana na cel dalszej pomocy w promowaniu tychże biznesów.


Nasze działania, jak i efekty całej zbiórki możecie obserwować na naszych mediach społecznościowych:


www.facebook.com/Dziadkowie-biznesu-102407391941397/

www.tiktok.com/@dziadkowie_biznesu?

www.instagram.com/dziadkowie_biznesu/

www.twitter.com/dziadkowiebiz


Jak jeszcze możecie pomóc poza wpłatą na zbiórkę? Wystarczy, że udostępnicie ją, nasze media społecznościowe i sami pojedziecie we wskazane przez nas miejsca.

Wszyscy możemy pomóc!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 96

JV
Joost van Leer
760 zł
PC
Patrycja C
100 zł
UM
Urszula
100 zł
 
Hidden data
100 zł
MB
Malgorzata Be
100 zł
 
Hidden data
100 zł
DB
Agnieszka
100 zł
ES
Edyta
100 zł
 
Hidden data
50 zł
Anna Ślimak
50 zł
See more

Comments 2

 
2500 characters
 • BK
  Bartek Kowalski

  Panie organizatorze. Pomagam wszystkim seniorom w Warszawie. Oby się rozwijali dalej

  1 zł
 •  
  Iga

  Robicie świetną robotę! 😳

  10 zł