id: s33yp3

Bydgoszcz z klocków LEGO - makieta 1m2 Rynku w Bydgoszczy lub z waszą pomocą większa makieta LEGO Bydgoszcz - Mateusz Kustra

Bydgoszcz z klocków LEGO - makieta 1m2 Rynku w Bydgoszczy lub z waszą pomocą większa makieta LEGO Bydgoszcz - Mateusz Kustra

Our users created 1 187 471 fundraisers and raised 1 248 942 748 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć wszystkim, nazywam się Mateusz Kustra i jestem największym fanem klocków Lego w Polsce. Wszyscy, którzy kochają klocki, na pewno mnie znają, ponieważ na koncie mam wiele makiet zbudowanych dla firm, prywatnych kolekcjonerów oraz wystaw w Polsce i Europie. Te, z których jestem najbardziej dumny, to wystawa w Kazimierzu Dolnym (Kazimierskie Muzeum z Klocków Lego), gdzie zbudowałem pięciometrową makietę miasteczka oraz te wszystkie budowle historyczne w dawnym Dworcu Głównym w Krakowie gdzie wraz z moim teamem zaprojektowaliśmy i wybudowaliśmy, wszystkie makiety z klocków LEGO dla Historylandu.


tc877e4cf08f4a36.jpeg

Ale dziś chciałem wam opowiedzieć o czymś innym, po tym jak wybudowałem część Rynku Głównego w Krakowie oraz centrum Kazimierza Dolnego, jakiś czas temu do głowy przyszedł mi pomysł.


A mianowicie marzę o wybudowaniu czegoś, czego jeszcze nie było! Jako osoba z ponad 10-letnim doświadczeniem w budowaniu zestawów z klocków, marzę o stworzeniu setów dla kilku polskich miast z niepowtarzalnymi modelami ich rynków, starówek, centrum i charakterystycznymi budowlami.


A najlepsze jest to, że oprócz pomocy finansowej macie szanse pomóc mi także w budowie, to znaczy wybudować część makiety ze mną, na zawsze zapisać się na płycie bydgoskiej makiety jako sponsor, a nawet wystąpić w scence zbudowanej na makiecie - koniecznie sprawdźcie nagrody, bo jest, w czym wybierać!

c4bb35c429eed31f.jpeg

Ale przejdźmy do samego projektu Bydgoszczy zbudowanego z klocków LEGO. Zależnie od możliwości planuję budowę tej magicznej makiety w skali od 1:400 (makieta architektoniczna) oraz powierzchni 1m2. Jeśli zgromadzę więcej środków, makieta może mieć nawet do 8m2 i skalę 1:50 (tak jak miasto z minifigurkami) plus inne zabytki wokoło makiety. Wszystko z nowiutkich pachnących klocków LEGO.

Najbardziej atrakcyjna wydaje się makieta 1:100 2x2m 4m2 to byłoby prawdziwe dzieło sztuki :)


1:400 1m2 Rynku jak uzbieram 15000zl

1:200 1m2 Rynku lub 1:400 2m2 Rynku jak uzbieram 30000zl

1:200 2m2 Rynku jak uzbieram 45000zl

1:100 2m x 2m 4m2 Rynku jak uzbieram 60000zl

1:50 1m x 4m Rynku 4m2 Rynku jak uzbieram 80000zl

1:50 2m x 4m Rynku 8m2 Rynku jak uzbieram 160000zl


Tak więc wszystkich tych, którzy tak jak ja kochają klocki Lego i chcecie zobaczyć na własne oczy, jak będzie wyglądało wasze miasto Bydgoszcz z klocków LEGO, zapraszam do wsparcia mnie i dorzucenia kilku groszy do moich marzeń i koniecznie udostępnijcie tę stronę na facebooku lub innych stronach, a na 100% się uda.

iad862a9a33dd496.jpeg

W zamian oferuję niesamowitą makietę waszej dumy Bydgoszczy z klocków LEGO, mega nagrody, podzielić się z wami relacją z budowy, wystawić makietę w waszym mieście, abyście mogli podziwiać magię klocków, która wyczarowała, to co tak bardzo kochacie, czyli wasze miasto z klocków LEGO.


Zapraszam was również do wybierania ciekawych nagród oczywiście związanych z klockami Lego.


Zapraszam was do oglądania nowości na profilu facebookowym "Świat klocków według Mateusza Kustry", gdzie będę wrzucał krótkie filmiki, a Instagramie fotki z budowy oraz na YouTubie gdzie będą filmy w przyśpieszonym tempie z budowania makiety no i moja strona www.ideo-bricks.com.


P.S. Mam jeszcze ostatnią prośbę! Podpowiedzcie mi, jakie są najciekawsze miejsca, budynki zabytki - takie ikony "must to see" w Bydgoszczy a może właśnie je wybuduję. Jeśli jeszcze nie uruchomiłem zbiórki dla waszego miasto/miasteczka z klocków LEGO napiszcie w komentarzu, zobaczę co da się zrobić.


np. Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce, Rzeszów, Gliwice, Zabrze, Olsztyn, Bielsko-Biała, Bytom, Zielona Góra, Rybnik, Ruda Śląska, Tychy, Opole, Gorzów Wielkopolski, Dąbrowa Górnicza, Metropolia Górnośląska / Aglomeracja Górnośląska / Konurbacja Górnośląska, Sopot

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Offers/auctions 16

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
Podziękowania pisemne na moim fanapagu - Świat Klocków Według Mateusza Kustry
Pochwal się innym, że dołożyłeś swoje 3 klocki do niesamowitej makiety twojego kochanego miasta.
25 zł
Ended
Others
Filmowe oraz pisemne podziękowania na zrzutka.pl i fanapagu - Świat Klocków Według Mateusza Kustry.
Niech usłyszą, kto dołożył swoje 3 klocki do niesamowitej makiety twojego kochanego miasta.
50 zł
Ended
Others
Autograf na jednym ze zrobionych przeze mnie zdjęć ze scenkami z minifigurkami - sam wybierasz zdjęcie - Format 10 x 15
Pamiątka na lata, abyś pamiętał i miał dowód, że dołożyłeś swoje 3 klocki do tej niepowtarzalnej makiety twojego kochanego miasta.
100 zł
Ended
Others
Filmowe podziękowania na fanapagu na filmie promującym budowę makiety - Świat Klocków Według Mateusza Kustry.
Niech wszyscy usłyszą, kto dołożył swoje 3 klocki do niesamowitej makiety twojego kochanego miasta.
250 zł
Ended
Others
Zapiszesz się na makiecie jako fundator, imię i nazwisko - na zawsze, na jednym z kloców 2x4 (1,6x3,2cm).
Jedna nagroda to wpis dla jednej osoby, wydruk czarno biały na klocku 2x4 (1,6x3,2cm). Tak długo jak makieta będzie stała, tak długo będziesz widniał ...
500 zł
Ended
Others
Zwiedzę z tobą Historyland Kraków i opowiem historię powstawania tych dziesięciu historycznych makiet
Zapraszam cię do Historyland Kraków, gdzie razem obejrzymy całą wystawę i wszystkie dziesięć zaprojektowanych i zbudowanych przeze mnie i mój team mak...
1000 zł
Ended
Others
Zapiszesz się na makiecie jako fundator, logo Twojej Firmy - na zawsze, na jednym z kloców 2x4 (1,6x3,2cm).
Jedna nagroda to wpis pole 1,6x3,2cm, wydruk kolorowy na białym klocku 2x4 (1,6x3,2cm). Można kupić kilka klocków (sektorów) reklamowych i wydrukować ...
2000 zł
Ended
Others
Masz mój czas, spotkamy się, pogadamy, może w większym gronie?
Spotkamy się i pogadamy, masz mój cały dzień, może być w większym gronie ;)
3000 zł
Ended
Others
Wybudujesz część makiety i zostaniesz wpisany jako jeden z budowniczych oraz dostaniesz dyplom dla 1 osoby.
Jako jeden z budowniczych, wybudujesz swój kawałek makiety swojego miasta z klocków Lego.
4000 zł
Ended
Others
Scenka tematyczna na makiecie z klocków. Czyli Ty, twoja firma lub lokal, a może billboard zbudowane z klocków.
Na makiecie w świecie klocków Lego, znajdziesz się Ty lub twój billboard lub Twój lokal, a może scenka z reklamą twojej firmy itd. - do uzgodnienia. 
5000 zł
Ended

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!