id: s8vmgx

Pomoc prawna dla poszkodowanych po wypadku samochodowym oraz leczenie

Pomoc prawna dla poszkodowanych po wypadku samochodowym oraz leczenie

Our users created 1 181 065 fundraisers and raised 1 235 090 492 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Dziękujemy każdemu za dotychczasową pomoc finansową. Na dzień dzisiejszy jesteśmy całą trójką pod opieką psychologów. Łączny tygodniowy koszt terapii wynosi nas koło 800 zł z dojazdami.

  Mąż podjął rehabilitację na kręgosłup, który został naruszony podczas uderzenia. Czeka go również naprawa uszkodzonych 8 zębów, które zostały złamane i uszczerbione w wyniku wypadku. Po wypadku u męża zostało zdiagnozowane również zaburzenie czucia w okolicy gęsiej stópki. U synka gdy opuchlizna buzi zeszła można było wykonać dokładne badanie jamy ustnej - pourazowa utrata blaszki przedsionkowej zębodołowego w okolicy 51,52 z recesjami szerokości 2 mm w okolicy zęba 51,52 oraz zwiększona ruchomość ww. zębów.  Do tego dochodzą koszta związane z całym procesem sądowym - prawnik oraz opłaty związane ze sprawą, w której jesteśmy osobami poszkodowanymi.  "Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki"


  TAK, KAŻDY DOKUMENT MEDYCZNY, PRAWNY ZOSTAŁ PRZESŁANY ZRZUTCE I ZOSTAŁA ONA ZWERYFIKOWANA I UZNANA ZA RZETELNĄ.

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Dnia 01.04.2024 roku o godzinie 15:25 nasze życie wywróciło się do góry nogami.

Tego dnia wraz z mężem oraz 4 letnim synem Dawidem wybraliśmy się do moich rodziców na Świąteczny Poniedziałkowy obiad, niestety tam nie dotarliśmy :(

Gdy byliśmy zaledwie 100 metrów od domu rodziców, pijany kierowca z potężną siłą uderzył busem w drzewo, następnie odbił się od niego i wjechał prosto w nas idących prawidłowo chodnikiem.

Nie zdążyliśmy zareagować, nie można było nic zrobić. Widziałam tylko jak bus zmiótł z chodnika mojego syna, który jechał autkiem elektrycznym wraz z idącym mężem.


W wyniku wypadku mój mąż został zabrany karetką do szpitala w Elblągu. Obrażenia jakie doznał: złamanie zębów, stłuczony bark, ogólne stłuczenie ciała, stłuczenie dolnego odcinka kręgosłupa.

Syn został zabrany helikopterem LPR do Szpitala w Olsztynie. Obrażenia jakie doznał: rozcięcie pod okiem, bardzo mocno zostało potłuczone jego ciało. Na dzień dzisiejszy ma problem z jedzeniem, ponieważ jego usta są spuchnięte i nie może ich otworzyć, nie widzi dobrze na prawo oko, ponieważ jest zapuchnięte. Ucierpiała najbardziej prawa strona, nie może również dobrze chodzić, ponieważ nóżka jest bardzo mocno potłuczona i utrudnia mu jakikolwiek ruch. W Szpitalu rozwinęła się również infekcja, która wymaga leczenia antybiotykiem.


Człowiek, który nam to zrobił od 2017 roku posiada zakaz prowadzenia pojazdów ZA JAZDĘ PO PIJANEMU.Zwracamy się z ogromną prośbą do ludzi, potrzebujemy środków finansowych. Priorytetem dla nas jest teraz powrót do zdrowia fizycznego i psychicznego. Potrzebujemy pieniędzy na pomoc prawną oraz psychologów dla całej trójki. Dla takiego małego dziecka, jest to ogromna trauma zwiazana z całym wydarzeniem. Niestety z tym wiążą się bardzo duże nakłady finansowe. Ponadto syna oraz męża czeka długotrwała rehabilitacja oraz zabiegi w związku z obrażeniami, które posiadają.DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ I OKAZANĄ NAM POMOC. JEST TO DLA NAS BARDZO CIĘŻKI CZAS I NIEWYOBRAŻALNA TRAGEDIA.Więcej informacji o wypadku:

Jechał pijany, bez uprawnień, potrącił rodzinę z dzieckiem. Sąd nie zgodził się na areszt dla 27-latka (tvn24.pl)


There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Offers/auctions 1

Buy, Support, Sell, Add.

Buy, Support, Sell, Add. Read more

Help the Organiser even more!

Add your offer/auction - you sell, and the funds go directly to the fundraiser. Read more.

Inactive
For children • Accessories • Safety
Rożek niemowlęcy
Firma Lulankowe wystawia na licytację rożek niemowlęcy wykonany z materiału VELVET w pięknym, beżowym kolorze. Produkt jest wykonany z materiału najwy...

Final price

65 zł

Number of bidders: 1

Finished

Donations 199

preloader