URODZINOWA ZBIÓRKA na wiosenne naprawy w PasjoDzielni!
URODZINOWA ZBIÓRKA na wiosenne naprawy w PasjoDzielni!
Description
Drogie osoby!
Jak co roku o tej porze uruchamiamy zbiórkę urodzinową!
Bo nasz Zarząd Fundacji Gocha i Wiolka niebawem obchodzą urodziny ( każda swoją) ale zawsze świętują je razem!
A celem w tym roku jest:
Posezonowe naprawy, i dokończenie rozpoczętych prac:
🍀naprawa/wymiana elementów w strefie zabawa w naturze,
👉
🍀reanimacja wejścia na poddasze i jego wypoziomowanie ( pod deski dostaje się woda i zalewa ścianę budynku),
🍀 dokończenie PasjoBalkoniku co już robimy "nieudolnie" od 3 lat ;P
🍀odświeżenie-malowanie elementów drewnianych i metalowych- które nadszarpnął ząb czasu,
🍀dokończenie niedokończonego mini ogrodzenia w strefie zabaw w naturze- które sprawia, że dzieciaki nie rozbiegają się po krzakach tylko są w wyznaczonej przestrzeni.
O ile na działania i warsztaty udaje nam się pozyskać środku o tyle aranżacje, remonty i takie „budowlane” niespodzianki to zawsze nasza największa bolączka finansowa.
Ile potrzebujemy środków?
Boimy się myśleć i pisać, ze swoich Pasjo zaaskórniaków kupiłyśmy już część farb, płytki do położenia przy mini wejściu do pasjo i deskę kompozytową na mini balkon i wyniosło nas to ponad 700 zł . To dla nas kupa kasy i pozbycie się większości “wolnych” środków!
O ile większosć prac naprawczych wykonamy sami tak np: usługa montowania balkonu + materiałami ( a balkon już sie spawa) nie wykonamy sami.
Jak możesz pomóc?
Jeśli lubisz nasze miejsce, kibicujesz dziewczynom, lubisz PasjoDzielnię – wesprzyj naszą zbiórkę urodzinową! Chcemy by przestrzeń była w pełni otwarta w tym sezonie, bardziej bezpieczna i miła dla oka!
Jeśli chcesz i masz możliwość prosimy o wsparcie pod te urodziny :)
Wiola i Gosia
Wszystkiego Najlepszego 🥰❤️