id: sbpuhx

cele statutowe Pestka i Przyjaciele

cele statutowe Pestka i Przyjaciele

Our users created 1 187 134 fundraisers and raised 1 248 159 749 zł

What will you fundraise for today?

Description

Grupa powstała z myślą o Pestce, ok. 11 letniej suni (DT uważa że 7-8 lat 2764.png<3 ) ze schroniska w Chrcynnie (woj. Mazowieckie), która na początku października 2019r. opuściła schronisko z podejrzeniem raczka. Grupa miała być dedykowana tylko jej, informacjom o niej oraz Bazarkom - byśmy mogli ją utrzymać zarówno w Hoteliku, jak i opłacić jej leczenie.

I tak przyszedł pierwszy tydzień stycznia 2020 roku i z innymi wolontariuszami ustaliliśmy że to czas na kolejnego psiaka, ale nie bo się nam nudzimy ;D tylko Hermes zaczął być szkieletem i tak na początku stycznia 2020 zaczęła się jego przygoda i rozpoczęliśmy jego diagnostykę. Chłopak po pełnej diagnostyce pojechał do hoteliku w Lesznie, gdzie zarówno socjalizował się z innymi psiakami, jak i został troszkę utuczony 1f603.png:D Minęły 2 miesiące w hoteliku i cudowne Panie Weterynarz, które zajmowały się Hermesem przed jego wyjazdem do hotelu, zapoznały go z jego Mamą 1f642.png:) I tak

W Październiku 2019r. pojawił się w schronisku Drago i już wtedy nas serce ukuło, ale obawialiśmy się że 3ciego psa nie utrzymamy z Bazarków i zbiórek.

Drago przyjechał z wyciętymi na krótko uszami, pociętym pyszczkiem i jednym ślepym oczkiem. Wiedząc że Hermes jest w procesie rozmów adopcyjnych poprosiliśmy w poszukiwaniu wszystkich by znaleźć odpowiedni DT dla Drago i tak na koniec marca 2020r. Drago pojechał na Śląsk do Pani Karoliny.

Izolacja związana z Covid-19 spowodowała ze zdecydowaliśmy się na zabranie jeszcze Lori, która w panice przed człowiekiem chowa się za budą w takiej panice przez ostatnie kilka miesięcy. Pojechała do hoteliku, gdzie pojechała Pestunia, pod opiekę Cioci Majki.

Kolejnym naszym podopiecznym został Apacz, psiak, który 3 miesiące się błąkał po tym jak "uciekł" z domu, który go adoptował, zabezpieczony przez Milenę i Pawła został zabezpieczony, przebadany i czeka i zamieszkał w Hoteliku pod Warszawą.

W lipcu dołączył Bufor starszy ślepotek, który ma nadal dużo radości w sobie. Obecnie zaczęliśmy jego diagnostykę w kierunku padaczki (miedzy 7-19.09 miał 3 ataki paraliżu przednich łapek)

1 sierpnia trafił do nas Figaro. 24 dni przebywał w Klinice gdzie go ratowano. Od wyjścia z Kliniki przebywa w domu tymczasowym pod Nasielskiem, skąd raz w tygodniu z Pawłem zabieramy go do Kliniki na badania.


Każda Darowizna przekazywana jest na cele statutowe naszych podopiecznych.


Zbiórka ta jest przeznaczona dla osób znajdujących sie na Grupie Pestki, które przekazują Darowiznę

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations

no donations yet, be first to donate!

No donations yet, be first to donate!

Donate

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!