id: sd7phj
CIACHO - hipoglikemia, walczę o życie
CIACHO - hipoglikemia, walczę o życie
Description
Cześć,
jestem Ciacho. Jak się okazało jestem bardzo chory - jestem zarobaczony i cierpię na hipoglikemie. Nie trzymam cukru, co powoduje to, że od kilku dni jestem w szpitalu pod kroplówką. Co wracam do domu to mama w srodku nocy jedzie ze mną na SOR. Ważne są tu minuty, bo każdy spadek cukru przy mojej wadze 500 gram to zagrożenie mojego życia.
Moje leczenie jest długie, doby w szpitalu(300-500 zł z lekami), zabiegi i kroplówki kosztują też bardzo dużo. Mama chce walczyć bo jestem jej oczkiem w głowie i wymarzonym psem.
Będę wdzięczny za pomoc !! Wiem, że mam super ciocie i wujkow, którzy pomogą.
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using
this form.