id: sgnkw3

Pomoc w codziennym życiu i uwolnienie od ciężaru zadłużenia

Pomoc w codziennym życiu i uwolnienie od ciężaru zadłużenia

 
Danuta Jancy

Description

Jestem samotną osobą, z emeryturą w wysokości 2102 zł. Na skutek wprowadzenia mnie w błąd zostały w moim imieniu zaciągnięte kredyty w dwóch instytucjach kredytowych na bardzo niekorzystnych warunkach. Raty, które muszę spłacać pochłaniają ponad połową mojej niewielkiej emerytury. To sprawia, że z miesiąca na miesiąc brakuje mi środków na podstawowe potrzeby: jedzenie, leki, opłaty za mieszkanie i codzienne życie. Całkowity koszt pierwszego kredytu wynosi 26274,28 zł a drugiego 73694,04 zł, co razem daje 99 968,32 zł. Miesięczne raty wynoszą 1096, 28 zł. Na chwilę obecną pieniądze potrzebne na raty i życie pożyczam. Nie jestem w stanie samodzielnie wyjść z tej pułapki zadłużenia. To ogromne obciążenie psychiczne i emocjonalne, dla osoby w moim wieku, która zamiast cieszyć się spokojną emeryturą , zmaga się z ciągłym stresem o jutro. Dlatego proszę o pomoc. Zbiórka ma na celu zebranie środków, które zostaną przeznaczone na spłatę zadłużenia. Każda, nawet najmniejsza wpłata ma ogromne znaczenie. Z całego serca dziękuję, za każdą okazaną pomoc, dobre słowo i wsparcie.

Moją historię można obejrzeć w programie Uwaga Tvn po kliknięciu w link [Zobacz program]


Comments 8

 
2500 characters
  • POLIKA83

    Pani Danuto przed chwila dokonalam wplaty I udostepnilam tez dane do zbiorki na YouTube. Mam nadzieje, ze uda sie pani splacic ostatecznie calosc. Bardzo pani wspolczuje.:(

  • Danuta Jancy

    Moi kochani chcę jeszcze raz Wam podziękować za pomoc i wsparcie.Moja sprawa jeszcze się nie skończyła wszystko jest w prokuraturze i czekamy.Dzieki Wam spłaciłam mniejszy kredyt drugi większy odradzamy co dalej będzie nie wiem.Jeszcze raz pięknie Wszystkim dziękuję ❤️❤️❤️

  • Agnieszka Jablonska

    Właśnie wpłaciłam niewielką kwotę.Niestety nie mogę więcej,ale życzę powodzenia i oby miała pani szansę na odzyskanie spokoju czego serdecznie życzę 💛

  •  
    User unregistered

    Może to niewiele, ale na więcej nie mogę sobie pozwolić :( Życzę Pani, aby wszystko się ułożyło ♥️

    PLN 10
  •  
    User unregistered

    Mam komornika na koncie ale coś pomóc mogę :D

    PLN 20
    • AnMa

      Ludzie najbiedniejsi/najbardziej pokrzywdzeni przez życie, są z reguły najbardziej hojni i chętni do pomocy.

    • Danuta Jancy

      Bardzo serdecznie dziękuję, za kazdą ofiarowaną pomoc. Jak widać dobrych ludzi nie brakuje.

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using