id: shkg97

Mastektomia- żyć normalnie

Mastektomia- żyć normalnie

 
Alina Antkowiak

Description

Hej, jestem Oliwer i mam 19 lat Można powiedzieć "normalny nastolatek" jednak na codzień zmagam się z jednym niszczącym mnie od środka problemem którym jest dysforia związana z transpłciowiścią. Czym ona jest? Jest to dyskomfort, poczucie wstydu i uczucie że ciało bądź jego części (w moim przypadku te kobiece) nie są moje. Dysforia sprawia że boje się wyjść z domu bez ciasnego bandaża na klatce piersiowej oraz miliona warstw. Od czerwca mogę dumnie nazwac się 19 latkiem i marzę od lat o tym wyjść na basen normalnie, bez niewygodnych zostawiających odparzenia taśm kinezjologicznych, bez wielkiej koszulki zasłaniającej coś czego od tylu lat pragnę się pozbyć. Chciałbym jako prezent urodzinowy pójść pod skalpel który da mi wymarzoną wolność, wiem że przede mną jeszcze długa droga związana z procesem korekty płci jednak ta operacja połączona z faktem przyjmowania hormonów od pół roku pomoże mi poczuć się lepiej z tym jaki jestem

Comments 4

 
2500 characters
  •  
    User unregistered

    Więcej niestety nie mogę ale zawsze coś 🥰 mam nadzieje ze ci się uda ❤️ Naprawicie aktywność na grupce na tik toku super się was ogląda powodzonka ❤️

    hidden
  •  
    Antek

    Więcej nie mam ale mam nadzieję że chociaż tylko pomoże

    hidden
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using