id: sjzmbv

Zostań KOSMICZNYM POMAGACZEM! Wesprzyj zakup kombinezonów rehabilitacyjnych!

Zostań KOSMICZNYM POMAGACZEM! Wesprzyj zakup kombinezonów rehabilitacyjnych!

Whip-round was turned off by organizer
15 540 zł  (≈ 3 321 €)
of 15 000 zł (≈ 3 205 €)
103%
Inactive payments - the required operation of the organizer of the whip-round. If you are a organizer - log in and take the required action.
This whip-round has 6 rewards / offers!
See and choose one of these

Our users created 957 435 whip-rounds and collected 964 052 168 zł

What are you collecting for today?

Updates6

 • Zobaczcie jak dzielny Oluś rozpakowuje nasz nowy (drugi !!) kombinezon !!


  Oczywiście został od razu wypróbowany na zajęciach :)


  To wszystko dzieje się dzięki Wam i Waszemu wsparciu!


  Zobaczcie, jak każda wpłata "zamienia się" w realne dobro, które pomaga nam walczyć o jak najlepszą sprawność naszych dzieciaków !!qfGd2gPlz2ersHfL.jpg  0Comments
   
  2500 chars

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Jakie masz noworoczne plany? Dieta? Siłownia? Kurs językowy? 

A może tym razem chciałbyś zrobić coś innego? Oryginalnego?

Może w nowym roku chciałbyś dołączyć do naszej drużyny i  zostać KOSMICZNYM POMAGACZEM?

 

Wiesz, że aby nim zostać wystarczy jedynie zrobić 3 kroki, które dla naszych dzielnych zuchów – to AŻ 3 kroki!

 

Zobacz na czym polega KOSMICZNA TERAPIA

Wyobraź sobie, że nie możesz chodzić, z trudem robisz zaledwie kilka kroków. Wyobraź sobie, że nie możesz sam usiąść. Każdy dzień spędzasz na ćwiczeniach, żeby osiągnąć to, co innym przychodzi bez trudu. Szukasz różnych sposobów, metod, musisz jeździć na drogie turnusy rehabilitacyjne daleko od domu, który zapewnia ci bezpieczną przystań.

I nagle pojawia się coś, co może ci pomóc, tu w sąsiedztwie, nie gdzieś w odległym mieście. To właśnie orteza dynamiczna DUNAG, nasz KOSMICZNY SPRZĘT. To rodzaj specjalistycznego kombinezonu, z pozoru nieskomplikowany, składający się ze spodenek, kamizelki i linek, które odpowiednio upięte poprawiają postawę, czucie głębokie i kontrolę ciała. Dzięki kombinezonowi DUNAG możesz postawić samodzielne kroki, zobaczyć świat z innej perspektywy niż łóżko czy materac do ćwiczeń, a nawet podskoczyć, nawet jeżeli na co dzień uniemożliwia to choroba. 

 

Poznaj nasze KOSMICZNE DZIECIAKI 

Na pewno widujesz w swojej okolicy dzieci z niepełnosprawnościami? W sklepie, na spacerze, a może to tylko buzie uśmiechające się z ulotek z apelem o podarowanie 1% podatku? Czasami jest to maluszek, a często nastolatek, który mimo wieku wciąż potrzebuje pomocy innych: mamy, taty, fizjoterapeuty…

Te dzieci są tutaj, w Krasnem, w Rzeszowie i okolicach. To Antoś, Łucja, Michał, Kacper i wiele wiele innych … Chorują na mózgowe porażenie, dystrofie mięśniowe, wady genetyczne, są wcześniakami, które miały mniej szczęścia na starcie. Każdego dnia jeżdżą z terapii na terapię i walczą o każdy krok, samodzielny ruch i umiejętności, które pozwolą im w przyszłości być jak najmniej zależnymi od innych. Jeżeli chcesz, aby te dzieciaki mogły korzystać również z KOSMICZNEJ TERAPII, wystarczy że poświecisz nam tylko chwilę. Co możesz zrobić?

 

Zostań KOSMICZNYM POMAGACZEM

Wystarczy, że dokonasz wpłaty na naszą zrzutkę, a każdą złotówkę przeznaczymy na zakup kombinezonów DUNAG. Dzięki nim będziemy mogli prowadzić kolejne zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci z niepełnosprawnościami z naszych okolic. I co najważniejsze, będziemy pracować tu, na miejscu, blisko domu, bez konieczności wyjazdów do odległych ośrodków. Każda kwota, nawet najdrobniejsza, pomoże nam osiągnąć wymarzony cel. 

Ten cel to zakup 5 kompletów kombinezonów Dunag (5 rozmiarów), dzięki którym z terapii będą korzystać zarówno maluszki, jak i dzieci starsze oraz młodzież. 

Koszt jednego kompletu, na który składa się kamizelka, spodenki, nakolanniki oraz zestaw linek i naciągów to 3000 zł. Taki komplet może być wykorzystywany przez wielu naszych podopiecznych przez długi czas.


Co jeszcze możesz zrobić? Zaproś rodzinę i przyjaciół do udziału w zbiórce, udostępnij ją na swoim profilu na Facebooku, Instagramie i gdzie tylko chcesz. Każda Twoja aktywność i wsparcie są na wagę złota!


Dziękujemy za okazane serce!


Location

Krasne, Poland

See on map
map pin
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Rewards / offers 6 New

Buy and support whip-rounds.

Novelty! Now you can support the whip-round by adding a awards / offers yourself. You sell and the funds go directly to the whip-round, helping is so easy - read more.

Buy and support whip-round

Inactive
Donation & Thanks
Liścik z podziękowaniem dla KOSMICZNEGO POMAGACZA
Liścik do KOSMICZNEGO POMAGACZA to e-mailowe podziękowanie - znak, że kibicujesz naszym dzieciakom i dajesz im szansę na lepsze jutro!
20 zł

Purchased 33

Ended
Donation & Thanks
Personalizowany dyplom KOSMICZNEGO POMAGACZA
Zdobądź dyplom KOSMICZNEGO POMAGACZA w formie e-kartki ze zdjęciem naszego podopiecznego wraz z personalizowanymi podziękowaniami.
50 zł

Purchased 28

Ended
Arts & Crafts • Hand made
Bransoletki szczęścia Kosmicznego Pomagacza - zestaw 3 sztuk
Bransoletki szczęścia Kosmicznego Pomagacza! Delikatne, ręcznie wykonane bransoletki w uniwersalnym rozmiarze, regulowane ściągaczem makramowym. W skład kompletu wchodzą 3 sztuki: agat (czarne), hematyt (stalowe) i piasek pustyni (złotobrązowe).Dostępne od ręki! Wysyłka w każdy kolejny poniedziałek na nasz koszt :)Kamienie pochodzą ze sklepu: https://fusima.pl/
70 zł

Purchased 2 out of 50

Ended
Arts & Crafts • Other
Medal KOSMICZNEGO POMAGACZA
Zdobądź personalizowany medal Kosmicznego Pomagacza! Będzie to świetna pamiątka z udziału w naszej akcji, która będzie Ci przypominać, że każda pomoc ma ogromne znaczenie!
100 zł

Purchased 15

Ended
Unique meetings
Spotkanie przy KOSMICZNEJ KAWIE
Zostań KOSMICZNYM POMAGACZEM, a my chętnie zaprosimy Cię na nasze zajęcia, abyś poznał osobiście małych Bohaterów, ich rodziców oraz członków Fundacji. Zobacz komu pomagasz i jakie efekty daje Twoje wsparcie!
300 zł

Purchased 3

Ended
Donation & Thanks
KOSMICZNA POCZTÓWKA
Zostań naszym KOSMICZNYM POMAGACZEM, a my przygotujemy dla Ciebie e-kartkę z nagraniem podziękowania od naszego małego Bohatera. Zobacz komu pomagasz i jakie efekty daje Twoje wsparcie!
500 zł
Ended

Moneyboxes

Nobody create moneybox for this whip-round yet. your moneybox may be the first!

Contributors 147

EW
Edyta
MM
Magdalena Magryś
50 zł
MB
Bielcka Beata
40 zł
 
Hidden data
200 zł
GG
Georgina Giedlarowiec
30 zł
 
Hidden data
20 zł
AD
Anna Szlachetka
100 zł
KR
Królik
300 zł
 
Hidden data
550 zł
 
Hidden data
hidden
See more

Comments 3

 
2500 chars