id: spr7nu

Leczenie oraz rehabilitacja

Leczenie oraz rehabilitacja

Our users created 1 187 395 fundraisers and raised 1 248 755 797 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kubuś przyszedł na świat 17 września 2022 roku w 30 tygodniu ciąży. Po porodzie zostały u niego zdiagnozowane wylewy krwi do mózgu 4 stopnia, zapalenie płuc, odma płucna, padaczka i wiele innych przypadłości.

Przed Kubusiem jeszcze długa droga, pełna niespodziewanych wydarzeń, a także zajęć rehabilitacyjnych oraz konsultacji neurologicznych, okulistycznych itp.

Kubuś w wieku 13 miesięcy nie potrafi siedzieć, raczkować oraz pomimo ciągłych rehabilitacji pogłębia się niedowład jego prawej strony ciała.

Z padaczka walczymy na oddziale neurologii rozwojowej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku, który jest uznawany w Polsce za jeden z najlepszych w walce z padaczka jednak wymaga to od nas bardzo częstych wyjazdów na drugi koniec kraju. Od naszego miejsca zamieszkania do szpitala dzieli nas 590km. Nasz syn jest aktualnie po terapii sterydowej oraz ciągle przyjmuje leki, których skuteczność ciężko na tym etapie określić. Walczymy o każdy dzień bez ataków padaczki, które męczą Kubusia powodując u niego straszną senność oraz cofanie się w jego rozwoju.

Wierzymy jednak, że wspólnie uda nam się pokonać te trudności i z Państwa pomocą damy radę zapewnić naszemu Kubusiowi odpowiednie warunki do rozwoju. Będziemy bardzo wdzięczni za każdy, nawet najmniejszy gest!

Rodzice Kubusia

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 427

preloader

Comments 48

 
2500 characters