Na leczenie Agnieszki
Na leczenie Agnieszki
Description
Pomóżmy Agnieszce w walce o zdrowie.
Agnieszka jest kochającą żoną, mamą 3 dzieci i osobą głębokiej wiary. Wraz z mężem Wojtkiem tworzy pełną miłości rodzinę, w której najważniejsze są wzajemne wsparcie, troska i zaufanie Bogu. Jedno z ich dzieci posiada orzeczenie o niepełnosprawności i wymaga szczególnej opieki oraz zaangażowania rodziców.
Przez lata Agnieszka z oddaniem poświęcała się rodzinie ,dbając o swoich najbliższych i niosąc pomoc tam, gdzie była potrzebna. Dziś to ona potrzebuje wsparcia. Diagnoza nowotworowa spadła na rodzinę niespodziewanie, zmieniając ich codzienność i stawiając przed nimi jedno z największych wyzwań w życiu.
Rozpoczęło się leczenie, kolejne badania, wizyty u specjalistów i związane z nimi koszty. Walka z chorobą wymaga ogromnej siły, odwagi i determinacji. Agnieszka chce przede wszystkim wrócić do zdrowia, aby nadal być przy swoich dzieciach , wspierać je i cieszyć wspólnym życiem u boku ukochanego męża.
Agnieszka i Wojtek są ludźmi wierzącymi . W tym trudnym czasie swoją nadzieję pokładają w Bogu, a siłę czerpią z modlitwy, rodziny i życzliwości innych ludzi. Dziś zwracamy się o wsparcie, które pomoże pokryć koszty leczenia, leków, badań i dojazdów do specjalistów.
Każda wpłata, nawet najmniejsza, jest realną pomocą i daje nadzieję na powrót do zdrowia. Jeśli nie możesz wesprzeć zbiórki finansowo, prosimy o jej udostępnienie
oraz modlitwę za Agnieszkę i jej rodzinę.
Z całego serca dziękujemy za każde okazane dobro, wsparcie i pamięć. Wierzymy że dzięki ludziom o otwartych sercach Agnieszka będzie mogła skupić się na tym, co najważniejsze- w walce o zdrowie i czasie spędzonym z rodziną.
"Nadzieja zawieźć nie może". (Rz 5,5)
" Idąc z Maryją nie pomylisz drogi..."
Zdrowia życzę
Dziękujemy