id: sukkvz

Pomóżmy Sebastianowi wybudzić się ze śpiączki !!!

Pomóżmy Sebastianowi wybudzić się ze śpiączki !!!

Our users created 1 168 852 fundraisers and raised 1 217 294 357 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Z całego serca dziękujemy za Waszą pomoc i pełną mobilizację!

  Po ciężkich tygodniach spędzonych w szpitalu, nieprzespanych nocach i najstraszniejszych rokowaniach, Sebastian się nie poddał, walczył i walczy dalej! Już od kilku tygodni przebywa w klinice "Budzik", gdzie pod okiem najlepszych specjalistów przechodzi intensywną rehabilitację. Choć stan Sebastiana określa się poziomem minimalnej świadomości, wiemy, że Nas słyszy i czuję. Każdego dnia robi postępy, a w ośrodku ze względu na swój ujmujący uśmiech uzyskał już "ksywkę Czaruś". Wiemy, że przed Nim długa droga, wierzymy jednak, że wraz z ciężką pracą i poświęceniem stan zdrowia Seba będzie się tylko poprawiał. Musimy być przygotowani na długą i ciężką pracę, dlatego też każde wsparcie jest bardzo istotne.

  DNBgK8QMfhus6qEs.jpg

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Syn, wnuk, brat, partner i przyjaciel. Nasz Sebastian, który swoim uśmiechem potrafi zarazić wszystkich. Empatyczny i zawsze pomocny, o wielkim sercu i ogromnej woli walki. Każdy kto go zna, wie jak dobrym człowiekiem jest. Zawsze aktywny, niezwykle utalentowany sportowiec- koszykarz, który może pochwalić się licznymi osiągnięciami w tejże dziedzinie. Od najmłodszych lat, aż do pełnoletności, będąc w składzie młodzieżowych reprezentacji Polski dumnie grał z orzełkiem na piersi. Rywalizował z najlepszymi i często, to właśnie On był jednym z najlepszych. Po zakończeniu kariery sportowej skupił się na swoim dalszym rozwoju. Niestety 14 czerwca na jednej z dróg powiatowych Sebastian uległ w tragicznym wypadku samochodowym. Natychmiastowo przewieziony został do pobliskiego szpitala. Doszło jednak do rozległego urazu głowy. Teraz to właśnie Sebo potrzebuje Naszej pomocy. Sebastian, choć nie dawano mu dużych szans na przeżycie, walczył, przeżył, nie poddał się i wciąż jest wśród Nas. Pokazał ogromną moc i siłę, zatem zróbmy to samo dla niego. Jako że w ostatnim czasie zrobił ogromny progres, oddycha samodzielnie i jego stan jest stabilny, będzie mógł zostać przetransportowany do specjalistycznego ośrodka neurorehabilitacji Votum. Wraz z takim krokiem wiążą się ogromne koszty. Będzie wymagał długiej opieki, rehabilitacji, badań i leków, dlatego też zwracamy się z ogromną prośbą o pomoc. Walczmy razem z Nim. Jego rodzinie potrzebne będzie wsparcie finansowe, więc liczymy na to, że wspólnie zrobimy tyle, ile możemy by im pomóc.


Z całego serca wierzymy, że Sebo pokaże swoją ogromną chęć życia, swoją siłę walki, której bez wątpienia mu nie brak i po intensywnym leczeniu i rehabilitacji po prostu do Nas wróci.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 1473

preloader

Comments 89

 
2500 characters