id: surzkg

Na odbudowę cudownej restauracji w sercu Lądka-Zdroju „Abakus”

Na odbudowę cudownej restauracji w sercu Lądka-Zdroju „Abakus”

 
Wiktoria Ciżewska

Description

Dzień dobry,

Nazywam się Wiktoria Ciżewska,jak Państwo wiecie,rozegrała się wielka tragedia na Dolnym Śląsku,w związku z czym,wiele budynków zostało zniszczonych. Wiele rodzin i przedsiębiorców straciło swój dobytek życia.

Jedną z takich osób,jest mój kochany wujek i wieloletni przyjaciel moich rodziców,Adam Bednarz,wszystkim przyjaciołom i znajomym znany jako Begen ❤️

Wujek od kilkunastu lat prowadzi dobrze prosperującą i bardzo zachwalaną przez wielu ludzi restaurację pod nazwą „Abakus”. W imieniu swoim,rodziców oraz Wujka,bardzo proszę wszystkich naszych znajomych bliskich i dalekich oraz rodziny o finansową pomoc w odbudowaniu najlepszej restauracji na Dolnym Śląsku!

Za wszelką pomoc finansową,fizyczną oraz duchową w odbudowaniu jego kochanej restauracji,wszyscy z góry bardzo dziękujemy ❤️❤️

Location

Comments 7

 
2500 characters
  •  
    User unregistered

    Pozdrowienia od stałych klientów ze Żmigrodu, trzymamy kciuki za szybką odbudowę!

    PLN 100
  •  
    Maciek Wisłobocki

    Razem damy radę🫶

    PLN 400
  •  
    Gabi

    Ratujmy dobrą kuchnię

    PLN 222
  •  
    User unregistered

    Trzymajcie się jesteśmy z wami.

    PLN 300
  •  
    User unregistered

    Jesteśmy z Wami!

    PLN 1,000
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using