id: swv4zu

Turnus Rehabilitacyjny w Jastrzębiej Górze - lipiec 2021

Turnus Rehabilitacyjny w Jastrzębiej Górze - lipiec 2021

2 161 zł  (≈ 447 €)
of 9 000 zł (≈ 1 863 €)
24%
ended 25.06.2021
13 
supporters
Inactive payments - the required operation of the organizer of the whip-round. If you are a organizer - log in and take the required action.

Description

Od wielu lat nasze Stowarzyszenie organizuje turnusy dla osób niepełnosprawnych. W tym roku nasz turnus odbywa się w lipcowym terminie w Jastrzębiej Górze. Naszymi działaniami obejmiemy 20 podopiecznych Stowarzyszenia. Oprócz zabiegów rehabilitacyjnych, uczestnicy będą objęci opieką pedagogów, psychologa, socjoterapeuty. Różnorodna forma zajęć pozwoli na wszechstronne wspieranie rozwoju i niwelowania barier związanych z niepełnosprawnością. Koszt turnusu to 2250zł.


Niestety nasi podopieczni oprócz ograniczeń związanych z niepełnosprawnością, często walczą z barierami w postaci braku środków finansowych :(. Turnusy rehabilitacyjne są często jedyną okazją do wyjazdu poza dom rodzinny. Rehabilitacja przebiega więc na wielu poziomach - zarówno w zakresie zdrowia fizycznego, jak również psychicznego oraz funkcjonowania społecznego.


Nie możemy pozwolić aby fakt ubóstwa pozbawiał nasze dzieci i młodzież takich możliwości i zrobimy wszystko, żeby każdy z nich miał możliwość wzięcia udziału, jak co roku, w wakacyjnym turnusie rehabilitacyjnym. POMOŻECIE? :)


P.S.

Dla dociekliwych relacje fotograficzne ze zrealizowanych we wcześniejszych latach turnusów:

http://dajmyszanse.org/galeria.html

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Contributors 13

preloader

Comments

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Our users created

894 847 whip-rounds

and collected

839 488 501 zł

What are you collecting for today?