id: szdjan

Zbiórka na sprzęt do przeprowadzania testów na COVID-19

Zbiórka na sprzęt do przeprowadzania testów na COVID-19

Our users created 1 175 894 fundraisers and raised 1 227 506 751 zł

What will you fundraise for today?

Description

Sprzęt już jest i niedługo zacznie działać, tym samym w Poznaniu czas oczekiwania na wynik testu z kilku dni skróci się do 3 godzin. 

Niestety Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. Józefa Strusia musiał zakupić sprzęt z własnych zasobów, które i tak są niewielkie.


Poznaniacy, a może my zrobimy sobie taki prezent? 


Choroba jest demokratyczna, nie wybiera wśród przynależności partyjnych, religijnych czy zasobności portfela. W tej chwili najważniejszą wartością jest to, że możemy liczyć na pomocną rękę drugiego człowieka i przykłady takich działań codziennie się mnożą: pomoc sąsiedzka, zakupy wody i rękawiczek dla szpitali, wsparcie dla seniorów. System jest tylko systemem, mniej czy bardziej sensownym i przydatnym. Prawdziwym schronieniem dla człowieka jest tylko inny człowiek. 


Jestem przekonana, że zjednoczymy się także w tej sprawie i nie oglądając się na system sami sfinansujemy sprzęt, który pozwoli uniknąć kilkudniowej ścisłej kwarantanny i wielogodzinnego strachu. Skrócenie czasu diagnostycznego to także większe bezpieczeństwo dla naszego nieocenionego personelu medycznego. 


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 262

preloader

Comments 15

 
2500 characters