id: t24w8t

Zrzutka na rehabilitacje i dalsze leczenie Jacka

Zrzutka na rehabilitacje i dalsze leczenie Jacka

Our users created 1 179 433 fundraisers and raised 1 233 466 663 zł

What will you fundraise for today?

Description

Jacek ma 47 lata. Jeszcze kilka lat temu był mężczyzną w pełni sił – z żoną prowadził gospodarstwo. Pogodny, pracowity, mający plany na dalszą przyszłość…W ciągu kilku dni wszystko zmieniło. Nagły atak choroby, której początki nie wskazywały koszmaru, który miał nastąpić później…Ból głowy, osłabienie – myśl: przejdzie, to chwilowe. Niestety objawy nasilały się, kolejne badania i diagnoza - zapalenie opon mózgowych. Wtedy pojawiła się ulga –wiemy co się dzieje, wystarczy odpowiednie leczenie, pobyt w szpitalu i wszystko wróci do normy.

Los miał jednak inne plany wobec niego. Zamiast lepiej, było coraz gorzej. Pojawiły się problemy z poruszaniem się, z mową, oddychaniem. Respirator – urządzenie, które znali tylko z filmów, stało się nieodłącznym elementem w jego życiu. Tak samo, jak sonda, przez którą był karmiony. Kolejna diagnoza – zapalenie mózgu ze wszystkimi jego konsekwencjami: wodogłowiem, porażaniem czterokończynowym. W jednej chwili Jacek, który był ostoją rodziny, mężczyzną, któremu niestraszna była żadna, nawet najcięższa praca, stał się bezradny.

Obecnie Jacek po wielu miesiącach pobytu w szpitalach i intensywnej rehabilitacji walczy o powrót do sprawności. Liczy się każdy dzień ćwiczeń odpowiednio dobranych do jego potrzeb, które pomagają uzyskać większą samodzielność. Każdy drobny sukces to dla Jacka i jego rodziny ogromna radości i nadzieja, że może być jeszcze lepiej…

Aby tak było konieczna jest dalsza, profesjonalna rehabilitacja, której tylko niewielki zakres refundacji zapewnia NFZ – pozostałą część musi pokrywać Jacek i jego rodzina, dla której jest to wyzwanie przekraczające jej możliwości finansowe.

Wcześniej zebrane środki w ramach „Zrzutki.pl” w wysokości 27 309,98 zł zostały już wykorzystane na leczenie i rehabilitację Jacka ale aby wysiłek jego i najbliższych mu osób nie poszedł na marne rehabilitacja musi być cały czas kontynuowana.

Wspomóżmy Jacka kolejnymi datkami aby podarować mu szansę na pokonywanie kolejnych etapów na drodze ku większej samodzielności.

Nie bądźmy obojętni – liczy się każda nawet najmniejsza wpłata.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 12

 
Hidden data
470 zł
 
Hidden data
100 zł
AI
Aneta i Paweł Drzymała
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
55 zł
PA
Paweł
50,20 zł
SL
Slawo
50 zł
BO
Bob
50 zł
 
Hidden data
50 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!