id: tgvyxu

Wyjazd na Mistrzostwa Świata

Wyjazd na Mistrzostwa Świata

Our users created 1 035 662 fundraisers and raised 1 103 406 539 zł

What will you fundraise for today?

Description

Cześć! Jestem Wiktoria, na codzień trenuję żeglarstwo. Ścigam się na olimpijskiej klasie ILCA6. W Mistrzostwach Świata w 2022 roku zajęłam 8 miejsce, a ta zbiórka jest po to, żeby umożliwić mi stanięcie na linii startu Mistrzostw Świata 2024. 


Wiem, że proszę o wiele. 35000 złotych to nie mało, ale wiem, że razem możemy to zrobić! Już nie raz doświadczyłam w życiu co to znaczy mieć w okół siebie ludzi, którzy w Ciebie wierzą i chcą pomóc. Dlaczego proszę o pomoc? Ponieważ brakuje mi środków aby w całości pokryć koszt udziału w zbliżających się Mistrzostwach Świata, które rozgrywane będą na początku stycznia w Argentynie. Pomimo tego, że jestem członkiem kadry narodowej od lat i przynależę do czołówki światowej w klasie ILCA6 to sezon 2023 był dużym tąpnięciem w mojej dotychczasowej karierze. (rozpad teamu, kontuzje) Pomimo licznych przeszkód nie poddaje się i chcę dalej walczyć o swoje marzenia. 


Polski Związek Żeglarski nie pokryje kosztów wyjazdu na Mistrzostwa Świata dlatego zwracam się do Was - kibiców. Proszę, pomóżcie mi dalej realizować moją karierę sportową. Udowodnijmy wspólnie, że ciężką pracą i mając przy sobie grupę dobrych ludzi można realizować swoje cele! 

Location

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 278

SC
Szymon Czerwony
1 zł
SM
Sławek Michalski
10 zł
AP
Andrzej Przygoda
500 zł
WS
Waldek
30 zł
RA
Radek
30 zł
JK
Jan Paweł
100 zł
KT
Ktoś
1 zł
MS
M S
20 zł
JP
Jan Pieciukiewicz
50 zł
KK
Krystian Kloge
20 zł
See more

Comments 37

 
2500 char