id: tkrjcv

Pomagający dziś sami potrzebują pomocy!

Pomagający dziś sami potrzebują pomocy!

Our users created 1 146 515 fundraisers and raised 1 194 447 235 zł

What will you fundraise for today?

Description

W ostatnią sobotę, 15.01.2022r. wybuchł pożar w domu Pani Alicji Kurki (Mamy mojej przyjaciółki Katarzyny Wyczółkowskiej)- w Jarosławiu na Podkarpaciu, w którym mieszkała wraz z synem i jego rodziną (w tym 14 letnim wnukiem). W jednej chwili straciła wszystko. Dom nie nadaje się do zamieszkania. Jedno pomieszczenie spłonęło doszczętnie. Reszta domu jest zniszczona i nadaje się do generalnego remontu: osmolone ściany, w które wżarł się topiący się plastik, nadtopione meble, zniszczone drewniane podłogi....wyłączono gaz i prąd. Podczas pożaru doszło do wybuchu: w domu brakuje w tej chwili części okien i drzwi. Strażacy oszacowali, że wewnątrz panowała temperatura 400 stopni!! Czego nie pochłonął ogień, zniszczyła woda! Tam nic już nie nadaje się do odratowania!! Rodzina potrzebuje pomocy!! Pani Alicja jest emerytką, syn pracuje w „budżetówce”: nie ma szans na to, by o własnych siłach odbudowali dom! 

Pani Alicja to osoba o otwartym sercu, zawsze gotowa do niesienia pomocy innym. Dziś sama potrzebuje wsparcia! Proszę, okażmy jej serce!  

Trudno nawet sobie wyobrazić ogrom zniszczeń i cierpienia, jakie im towarzyszy.  

Razem możemy więcej! Liczy się każda pomoc, każda złotówka!  

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 125

preloader

Comments 1

 
2500 char
  • MS
    Monika Szewc

    Pani Alicjo, Kaśka - trzymajcie się - przez długi czas to był trochę mój drugi dom - nawet pamiętam malowanie parkietu.... Pozdrawiam z Bielska i trzymam kciuki za szybki remont i powrót do normalności.

    500 zł