id: tksy9b

Ochrona prawna dla Roberta Bąkiewicza

Ochrona prawna dla Roberta Bąkiewicza

Our users created 1 188 664 fundraisers and raised 1 251 891 986 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • Dzięki Waszemu wsparciu i wpłatom na zbiórkę, udało się dziś odnieść małe zwycięstwo w sądzie przeciw posłowi Konradowi Frysztakowi z Platformy Obywatelskiej. To tylko bitwa w dłuższej wojnie o praworządność w Polsce, ale pokazuje, że Wasza pomoc nie idzie na marne. Dzięki pracy mojego zespołu prawnego sprawa wraca do Sądu Rejonowego, a Marszałek Hołownia będzie musiał rozstrzygnąć wniosek o uchylenie immunitetu posła Frysztaka. Dziękuję za Wasze wsparcie i proszę o dalszą pomoc. Więcej informacji w artykule: https://wpolityce.pl/polityka/696849-zwyciestwo-bakiewicz-wygral-sprawe-w-sadzie-z-poslem-po

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Dziękuję za Twoje wsparcie!

Ze względu na wieloletnie prześladowania ze strony systemu sprawiedliwości, w tym sądów, prokuratury i policji, moje życie prywatne oraz działalność publiczna znajdują się pod stałym naciskiem. W ostatnim półroczu presja ta osiągnęła gigantyczne rozmiary, co znacznie utrudnia mi pracę na rzecz środowisk patriotycznych i narodowych.

Od wielu lat ponoszę ogromne koszty związane z obroną i obsługę prawną, o których Was nie informowałem. Coraz częściej mają miejsce wydarzenia wpływające na obniżenie mojego bezpieczeństwa, a przede wszystkim bezpieczeństwa mojej rodziny. Nie ma praktycznie tygodnia, w którym nie musiałbym podejmować aktywności w sądach, prokuraturach i na policji. Dzisiejsza władza jest zdeterminowana do tego, aby za pośrednictwem kasty sędziowskiej ukarać mnie za polityczną niezgodę na ich działania. Minister Bodnar i Donald Tusk to osoby, które w sposób bezpośredni odnosiły się do mojej aktywności i groziły mi nieuchronną „karą”. Ta zbójecka i niepraworządna postawa zmusza mnie dzisiaj do tego, aby podzielić się z Wami tym problemem.

Przykładem bezwzględnej walki ze mną był nie tylko skrajnie niesprawiedliwy wyrok za rzekome pobicie Katarzyny Augustynek znanej pod pseudonimem Babcia Kasia, ale również ostatnie wydarzenia. W czerwcu w wyniku wieloletniego medialnego szczucia na moją osobę, stałem się celem ataku nożownika. Na szczęście, dzięki szybkiej i skutecznej interwencji policji, niedoszły zamachowiec został zatrzymany, zanim zdążył zrealizować swoje zamiary. Choć nie doszło do bezpośredniego ataku, zagrożenie było realne i bezpośrednie. Ten incydent był wyraźnym sygnałem, że moje życie i bezpieczeństwo są zagrożone, a osoby, które nie zgadzają się z naszymi poglądami, są gotowe posunąć się do przemocy.


Opinia publiczna powinna być świadoma, że prawo jest wykorzystywane głównie do walki ze mną


Od lat staję wobec licznych prób dyskredytacji mojej osoby oraz mojej działalności poprzez instrumentalne wykorzystanie prawa. Tam, gdzie dążę do obrony sprawiedliwości, napotykam na mur ze strony sędziów, którzy traktują mnie jak wroga publicznego. Bez profesjonalnych działań prawnych i ujawniania tych spraw opinii publicznej, stoję na przegranej pozycji.


Przykłady spraw:

·       Sprawa karna o namalowanie znaków Polski Walczącej w ramach protestu - Grozi mi kara więzienia.

·       Sprawa karna z powództwa lewicowej aktywistki Andżeliki Domańskiej - Grozi mi kara więzienia. Aktywistka znana z zakłócania Mszy św. i demontażu zapór na granicy polsko-białoruskiej oskarżyła mnie o rzekome pobicie na schodach Kościoła św. Krzyża w Warszawie.

·       Sprawa z Katarzyną Augustynek - Wyrok ograniczenia wolności.

·       Sprawa przeciw posłowi Platformy Obywatelskiej Konradowi Frysztakowi - Frysztak do tej pory nie ponosi odpowiedzialności prawnej. Dotyczy znieważenia poprzez nazywanie mnie faszystą, szowinistą i sugerowanie, że jestem nazistą oraz gestapowcem, porównując mnie do zbrodniarzy mordujących polskich patriotów.

·       Sprawa z powództwa Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych - Mam przepraszać przestępcę i wyłudzacza za to, że nim nie jest! (sic!) Dotyczy rzekomego pomówienia, że Rafał Gaweł jest przestępcą i ukrywa się przed polskim wymiarem sprawiedliwości. Nie byłoby w tej sprawie nic dziwnego, gdyby nie to, że Rafał Gaweł faktycznie jest przestępcą, który zbiegł za granicę, żeby nie ponieść odpowiedzialności karnej. To, że sąd taką sprawę przyjął i prowadzi, jest po prostu szokujące.

·       Sprawa karna z powództwa OMZRiK - Mam odpowiadać karnie za to, że w sytuacji ataków na kościół św. Aleksandra w Warszawie wznosiłem okrzyk „Ave Christus Rex”!

·       Sprawa z mojego powództwa dot. naruszenia moich dóbr osobistych przez posła Michała Szczerbę.

·       Sprawa z Konradem Dulkowskim i OMZRiK o naruszenie dóbr osobistych.

·       Postępowania sądowe w sprawie profanacji Matki Bożej Częstochowskiej.

·       Sprawa z mojego powództwa o ochronę dóbr (pomówienia i oszczerstwa) - Radca Prawny z Koszalina Ostaszewski.

·       Sprawa z OkoPress o ochronę dóbr osobistych.

·       Sprawa z lewackim stowarzyszeniem Wolni Obywatele RP.

·       Dwie kolejne sprawy z OMZRiK.

·       Próba zamachu na moją osobę - Prokuratura Praga Pd - Kwestia mojego bezpieczeństwa jest w mojej ocenie lekceważona przez prokuraturę Bodnara.

·       Sprawa z Trzaskowskim o przekroczenie uprawnień - prokuratura.

·       Poseł Koalicji Obywatelskiej Frysztak o ustawianie przetargów - prokuratura.

·       Oskarżenie mnie o nazizm i faszyzm w sprawie Walusia - prokuratura.

·       Postępowanie przed NIK, gdzie zostały spreparowane dowody - Sprawa robiona pod zamówienie polityczne. Ma dalszy ciąg przed prokuraturą.

·       Sprawa administracyjna, spór z KPRM z Tuskiem o zwrot dotacji.

·       Sprawa w prokuraturze o nadużycia finansowe.

·       Postępowania prawne z posłem Łukaszem Kohutem z Platformy Obywatelskiej.


Konsekwencje licznych procesów

Te sprawy są tylko wierzchołkiem góry lodowej. Wiele innych zakończyło się niekorzystnie dla mnie, co wiąże się z koniecznością płacenia kosztów sądowych, nawiązek i innych obciążeń finansowych. Aktualnie toczą się także postępowania komornicze mające na celu zmuszenie mnie do zapłaty za niesprawiedliwe wyroki.

Bez wsparcia prawnego i ujawniania tych przypadków opinii publicznej, moja sytuacja będzie jeszcze trudniejsza. Działania przeciwko mnie mają charakter polityczny i są narzędziem do mojej dyskredytacji oraz eliminacji z życia publicznego.


Cele zrzutki:


Opresja, która jest stosowana wobec mnie przez prokuraturę, sądy, a także media, doprowadza do sytuacji, w której potrzebuję stałej, permanentnej pomocy prawnej. To powoduje ogromne koszty związane z wynagrodzeniami dla prawników oraz osób, które przygotowują dokumenty, jak również z wyjazdami i różnymi innymi wydatkami.


Na co zostaną przeznaczone zebrane środki:

1. Obsługa prawna:

· Pokrycie kosztów zatrudnienia doświadczonych prawników, którzy będą mnie reprezentować i bronić moich praw w sądach oraz przed organami administracyjnymi.

· Opłaty sądowe oraz związane z postępowaniami administracyjnymi.

2. Wsparcie logistyczne i organizacyjne:

· Wynagrodzenia dla pracowników, którzy pomagają mi w przygotowywaniu dokumentacji oraz materiałów dowodowych.

· Koszty związane z organizacją spotkań, konsultacji oraz przygotowaniem strategii obrony.

· Koszty przejazdów, paliwa, samochodów, biletów, noclegów, wyżywienie, wynajm sal do spotkań i inne.

3. Kampanie informacyjne:

· Działania mające na celu poprawę mojego wizerunku w mediach oraz przeciwdziałanie dezinformacji.

· Koszty związane z prowadzeniem kampanii informacyjnych w mediach społecznościowych oraz tradycyjnych.


Dlaczego potrzebuję Twojej pomocy?

Twoje wsparcie jest nieocenione w walce o sprawiedliwość i ochronę wartości patriotycznych. Dzięki Twojej pomocy będę mógł skutecznie bronić swoich praw, kontynuować działalność na rzecz naszej wspólnoty oraz przeciwdziałać niesprawiedliwym atakom.


Jak możesz pomóc?

• Wpłata darowizny: Każda, nawet najmniejsza kwota, ma ogromne znaczenie. Wspólnie możemy stawić czoła niesprawiedliwości i pokazać, że nie damy się zastraszyć.

• Udostępnianie informacji: Proszę, abyś przekazał tę zrzutkę dalej, do swoich znajomych, rodziny i w mediach społecznościowych.

• Wsparcie moralne: Twoja modlitwa i słowa wsparcia dodają mi sił do dalszej walki.         


Razem możemy walczyć o sprawiedliwość i ochronę wartości, które są dla nas najważniejsze. Dziękuję za Twoje wsparcie i zaangażowanie.


Z narodowym pozdrowieniem,

Robert Bąkiewicz


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 399

preloader

Comments 8

 
2500 characters