id: tnwkyw

II marsz pro choice z okazji Dnia Bezpiecznej Aborcji

II marsz pro choice z okazji Dnia Bezpiecznej Aborcji

Our users created 1 153 776 fundraisers and raised 1 198 902 968 zł

What will you fundraise for today?

Description

28 września na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznej Aborcji. Tego dnia ulicami Warszawy przejdziemy w drugim marszu pro-choice. Pomóżcie go nam zorganizować i dorzućcie się do zrzutki!

28 września na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznej Aborcji. W tym roku po raz drugi świętować będziemy również w Polsce – ulicami Warszawy przejdziemy w drugim marszu pro-choice.

Aborcja na żądanie - teraz!

Widzimy się 28 września i idziemy po aborcję. Po aborcję legalną, bezpieczną, darmową i – przede wszystkim – dostępną zawsze wtedy, gdy jest potrzebna, niezależnie od powodu.

Po aborcję bez wstydu, bez lęku, bez strachu.

Czas na akcję!

Dyskusja na temat aborcji toczy się od wielu lat i nic z niej nie wynika, a rzeczywistość jest taka, że każdego dnia wiele z nas przerywa ciąże.

28 września z okazji Dnia Bezpiecznej Aborcji (który obchodzony jest na całym świecie) przypomnimy, że aborcja to codzienność, to zabieg medyczny, to fakt z życia.

28 września na całym świecie obchodzony jest Dzień Bezpiecznej Aborcji. W tym roku, po raz drugi świętować będziemy również w Polsce – ulicami Warszawy przejdziemy w drugim marszu pro-choice.

Widzimy się 28 września i idziemy po aborcję. Po aborcję legalną, bezpieczną, darmową i – przede wszystkim – dostępną zawsze wtedy, gdy jest potrzebna, niezależnie od powodu. Po aborcję bez wstydu, bez lęku, bez strachu.

Aby jednak marsz mógł się odbyć i aby był tak piękny, jak sobie wymarzyłyśmy, potrzebujemy Waszego wsparcia. Wydarzenie organizujemy oddolnie – bez współpracy z partiami politycznymi, firmami itp. Sfinansujemy go ze środków zebranych na benefitach i za pośrednictwem tej zrzutki. Jeśli zatem chcecie i macie taką możliwość – dorzućcie się do składki. W ten sposób pomożecie nam w druku plakatów, przygotowaniu gadżetów i zorganizowaniu nagłośnienia. Dziękujemy i do zobaczenia na marszu!

Aby jednak marsz mógł się odbyć i aby był tak piękny, jak sobie wymarzyłyśmy, potrzebujemy Waszego wsparcia. Wydarzenie organizujemy oddolnie – bez współpracy z partiami politycznymi, firmami itp. Sfinansujemy go ze środków zebranych na benefitach i za pośrednictwem tej zrzutki. Jeśli zatem chcecie i macie taką możliwość – dorzućcie się do składki!

W ten sposób pomożecie nam:

w druku plakatów

przygotowaniu gadżetów

zorganizowaniu nagłośnienia

zorganizowaniu oprawy wizualnej

Zapraszamy też na II marsz pro-choice na facebooku!

Dziękujemy i do zobaczenia na marszu!

Marsz dla bezpiecznej aborcji Odwiedź nas na facebooku

Zdjęcia: AP.ART

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 103

preloader

Comments 11

 
2500 char