id: tzskpm

Rozpoczęcie pierwszej takiej działalności na świecie 🪡🧵♻️

Rozpoczęcie pierwszej takiej działalności na świecie 🪡🧵♻️

3 991 zł (≈ 858 €)
of 60 000 zł (≈ 12 903 €)
6%
38 days left
48 
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Updates6

 • Umowa na lokal podpisana 🥰 w wyjątkowym miejscu z historią, jakim są Lofty Kościuszko w Chorzowie. Już od czerwca będziecie mogli wpaść na kawę 😇

  image

  Read more
 • Zapraszam Was serdecznie na stronę internetową- kliknij tutaj 💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻
  Read more
 • image
  Cześć! W minionym tygodniu miałem przyjemność być gościem w Dzień Dobry TVN 😃
  Dziękuję wszystkim, którzy wsparli i udostępniali moją zrzutkę! To dzięki Wam informacja dotarła do odpowiednich osób ❤️
  Read more
 • Mamy to!

  Domena panszymonkot.com wykupiona 😁

  To dla mnie bardzo ważny krok 🥳

  Strona internetowa w przygotowaniu, pojawi się na dniach 🌐


  Tymczasem zapraszam do obserwowania mojego konta na instagramie, gdzie lada chwila podzielę się wielką bombą 🏆

  Read more
 • Cześć!

  Dziękuje Wam bardzo za dotychczasową pomoc 😁

  Na dniach usiądziemy do stołu negocjacyjnego, rozmawiając o warunkach wynajmu lokalu. Jeśli wszystko pójdzie po mojej myśli, podpiszemy umowę 🏆

  Read more
 • Dziękuje bardzo za pierwsze wpłaty! Już wiem, że muszę kupić kilka kilogramów kawy na maj 😂☕️
  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Cześć! Jestem Szymon i szyję sztukę w duchu zero waste!


Wszystkie dzieła załączone do zrzutki powstały w przydomowej pracowni, gdzie udało mi się wygospodarować 9m2 na własny użytek. 

Jednak dalszy rozwój w tym miejscu nie jest możliwy... 


Po roku tworzenia postanowiłem zrobić kolejny krok- otworzyć działalność, wynająć i wyposażyć lokal oraz zainwestować w profesjonalny sprzęt. Życzę każdemu z osobna, by miał możliwość spełniać swoje marzenia ❤️

Moje mogą stać się rzeczywistością dzięki Wam!


W podziękowaniu za pomoc, chce się odwdzięczyć najbardziej zaangażowanym darczyńcom w zrzutce i uszyć im sztukę! 🖼

Więcej informacji w "nagrodach" z prawej strony! 


hf98ba20f3d690e6.png


JAK TO SIĘ WSZYSTKO ZACZĘŁO?


Swoją przygodę z szyciem zacząłem dwa lata temu za sprawą postanowienia noworocznego. Wymarzyłem sobie, że nauczę się czegoś totalnie nowego z YouTube. Pewnego jesiennego dnia natknąłem się na promocję w Biedronce na maszynę do szycia. Pomyślałem, że warto spróbować! Tego jeszcze nigdy nie robiłem. Mijały tygodnie, a ja korzystając z tutoriali wideo doskonaliłem swoje umiejętności. Na początku były to poduszki, torby czy podwijanie nogawek, potem przyszedł czas na bardziej zaawansowane projekty, takie jak spodnie. Niedługo później poszedłem na pierwszy kurs krawiecki, gdzie pod okiem profesjonalistki Wioli kontynuowałem kształcenie. Aż pewnego dnia przyszedł koronawirus... Chorując miałem dużo czasu wolnego, co mnie zmotywowało do porządków w materiałach. Przeglądając resztki doszedłem do wniosku, że nie można tego wyrzucić, lecz trzeba coś z tym zrobić! I tak oto narodziła się idea szycia obrazów muzealnych, wykorzystując resztki materiałów, do niczego innego się już nienadających. Pierwszym pomysłem był "Krzyk" Edvarda Muncha. Skompletowałem potrzebne kolory, wykonałem szkic i po kilkunastu godzinach nieprzerwanej pracy spod maszyny wyszło dzieło, które stało się pomysłem na życie. Ideą dotąd niespotykaną na świecie, pełną wyobraźni, serca i ekologicznego przekazu.


i2af4730aba7da06.png

Porozsyłałem najbliższym zdjęcia z prośbą o feedback, co spotkało się z ich ogromnym wsparciem i motywacją do tworzenia dalej. Tym samym w krótkim czasie powstały: "Matka Whistlera" (Whistler), "Kobieta w kapeluszu" (Picasso), "Siedząca kobieta w ogrodzie" (Picasso), "Dziewczyna z perłą" (Vermeer), "Dama z gronostajem" (da Vinci), "Stańczyk" (Matejko), portret Fridy Kahlo i wiele wiele innych (portfolio dostępne na instagramie). W międzyczasie zaczęły powstawać moje autorskie projekty, jak Bogini Isis, Papuga, Budda czy Arman (portret konia na zamówienie).The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Contributors 48

JK
Galeria ArtKo
50 zł
KT
Kasia Tobor
100 zł
DK
Daniil Korotushko
15 zł
AS
Adam S
hidden
MS
50 zł
Z
Zofia
50 zł
O
Olaf
hidden
KD
Klaun Dyzio
hidden
IK
Izabela Krajewska
200 zł
 
Hidden data
hidden
See more

Comments 12

 
2500 chars

Location

41-500

Chorzów, Poland

See on map
map pin

Rewards

Donate 10 zł and more
Twoje imię na obrazie
W nowej pracowni zawiśnie obraz, na którym w podziękowaniu za wsparcie chciałbym umieścić Twoje imię lub nazwę firmy.
expand

chosen 14 times

Choose
Donate 50 zł and more
Zaproszenie na kawę/herbatę do nowej pracowni
W zamian za wsparcie w kwocie min. 50 zł zapraszam serdecznie do mojej nowej pracowni, którą dzięki zbiórce chciałbym urządzić w maju. Napijemy się kawy lub herbaty!Skontaktuję się z Tobą telefonicznie celem ustalenia szczegółów!
expand

chosen 16 times

Choose
Donate 150 zł and more
Patchworkowa torba typu shopper / duża nerkę ♻️
Oprócz zaproszenia na kawę/herbatę w nowej pracowni, w podziękowaniu za darowiznę uszyję dla Ciebie patchworkową torbę zakupową typu shopperbag z podszewką, karabińczykiem na klucze oraz kieszonką wedle wspólnego projektu lub dużą nerkę na zamek, z regulowanym paskiem i karabińczykiem wedle wspólnego projektu. Skontaktuję się z Tobą telefonicznie celem ustalenia szczegółów!
expand

chosen 5 times

Choose
Donate 700 zł and more
Obraz w wariancie BASIC
Oprócz zaproszenia na kawę/herbatę w nowej pracowni, w zamian za wsparcie w kwocie min. 700 zł uszyję dla Ciebie prosty projekt o małej szczegółowości w formacie a4/a3, który razem uzgodnimy.Skontaktuję się z Tobą telefonicznie celem ustalenia szczegółów!
expand
Donate 1000 zł and more
Obraz w wariancie MEDIUM
Oprócz zaproszenia na kawę/herbatę w nowej pracowni, w zamian za wsparcie w kwocie min. 1000 zł uszyję dla Ciebie projekt, charakteryzujący się szczegółowym pierwszym planem w formacie a4/a3, który razem uzgodnimy. Obraz może znaleźć się na Twojej kurtce lub może zostać obity na blejtram, następnie powieszony na ścianie.Skontaktuję się z Tobą telefonicznie celem ustalenia szczegółów!
expand

chosen 1 time

Choose
Donate 1500 zł and more
Obraz w wariancie PREMIUM
Oprócz zaproszenia na kawę/herbatę w nowej pracowni, w zamian za wsparcie w kwocie min. 1500 zł uszyję dla Ciebie projekt, charakteryzujący się szczegółowym pierwszym planem oraz tłem w formacie a4/a3 lub innym, który razem uzgodnimy. Obraz może znaleźć się na Twojej kurtce lub może zostać obity na blejtram, następnie powieszony na ścianie.Skontaktuję się z Tobą telefonicznie celem ustalenia szczegółów!
expand

Our users created

852 599 whip-rounds

and collected

738 365 226 zł

What are you collecting for today?