id: udwhyv

Zbiórka na Rehabilitacje

Zbiórka na Rehabilitacje

Our users created 1 178 957 fundraisers and raised 1 232 622 245 zł

What will you fundraise for today?

Updates9

 • Miło mi poinformować że Podczas SKARfest 2019 organizatorzy podjęli decyzję o pomocy dla mnie❤️ - Wspólnie zdecydowaliśmy, że przy okazji SKARfest 2019 pomożemy!????????????
  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Kiedy jest się na wózku potrzeba rehabilitacji, sprzętu i likwidacji barierWitam na mojej zrzutce.

Nazywam się Katarzyna Metzger, jako podopieczna Fundacji JESTEŚMY BLISKO - mogę korzystać ze współpracy z siepomaga.pl ponieważ podopieczni Fundacji mają szansę na szybsze zebranie środków na potrzebną im pomoc sprzętową.


Nie można prowadzić dwóch podobnych zbiórek więc trwająca dotąd zbiórka musi ulec przemianie. Nie chcę likwidować tej zrzutki bo ma spory zasięg, a wózkowicz taki jak ja ma wiele kosztownych potrzeb.


Zbiórka na Rehabilitacje

21 1750 1312 6883 0688 5884 1052

Odbiorca Zrzutka.pl sp. z o. o. al. Karkonoska 59 53-015 Wrocław


Od urodzenia jestem osobą niepełnosprawną. Urodziłam się jako wcześniak. Po kilku miesiącach zdiagnozowano u mnie mpd. Tylko dzięki wysiłkowi i poświęceniu mojej mamy moja sprawność była większa niż ktokolwiek zakładał. Nie obło się jednak bez operacji. Nie był, to dla mnie miły czas, ale starałam się żyć jak inni. Gorsze chwile osładzałam sobie czytaniem. Miłość do książek pomagała mi podróżować i marzyć. Nauczyciele pomogli mi odkryć moją pasję. Już w szkole podstawowej zaczęłam pisać wiersze, bajki i opowiadania. Pisanie stało się moją pasją. Od wielu lat należę do Grupy Literackiej „Wiklina”, a od niedawna również do Stowarzyszenia Autorów Polskich.

Mam na swoim koncie wiele publikacji w Almanachach, prasie literackiej oraz dwa autorskie tomiki: inna przestrzeń… (2004), Tęsknoty... (20015)


s26ce35f30acd7e8.jpegGdy 10 lat temu (22.10.2019) gdy uległam wypadkowi komunikacyjnemu pisanie nie pozwoliło mi zwariować. Bardzo trudno mi było stać się z dnia na dzień osobą całkowicie zależną od innych. Teraz po latach jest łatwiej, ale chciałabym móc więcej. Staram się jednak nie żyć przeszłością, a patrzeć w przyszłość. Niestety nie da się całkowicie o tym zapomnieć zwłaszcza, że historia mojego wypadku jest trochę paradoksalna.

Czekając na taksówkę zostałam potrącona przez kierowcę busa przeznaczonego do przewozu osób niepełnosprawnych. Złamałam udo i solidnie się potłukłam. Musieli mi poskładać nogę operacyjnie. Do tego zostałam bez wózka, który uległ zniszczeniu. Był to duży problem, bo od operacji byłam zmuszona poruszać się tylko na wózku.

Wtedy jeszcze studiowałam. Było naprawdę ciężko. Chciałabym mimo upływu lat być tak samo aktywna jak kiedyś. Jest to trudne, bo nie mam podjazdu. Wychodząc z domu muszę pokonać 11 schodów, które stają się co raz większą barierą. A co skutecznie utrudnia mi życie. Do tego mój obecny wózek jest aktywny tylko z nazwy.

Mimo trudności cały czas walczę o to, by w przyszłości znów poruszać się o kulach. Ćwiczę na siłowni z trenerem. Niedługo będę prowadzić na moim blogu relacje z moich treningów. By udowodnić wam, że jeśli trenuje się z właściwą osobą można odnieść sukces.

Ja marzę o lepszym życiu w którym nadal będę mogła być aktywna. Będzie to możliwe tylko dzięki Rehabilitacji

To on dzięki Państwa pomocy za którą z góry DZIĘKUJĘ.

Proszę również o udostępnianie zbiorki.

Katarzyna Metzger
There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 94

MK
25 zł
KT
Karolina
hidden
TR
tomasz rokita
100 zł
PW
Paweł Wężyk
100 zł
LM
Łukasz maciejczyk
160 zł
KK
Kamil Karlikowski
15 zł
AW
Anna Witkowska
25 zł
 
Hidden data
20 zł
 
User unregistered
1 390 zł
WK
Wojciech Kurek
100 zł
See more

Comments 18

 
2500 characters