id: uh37du

Dino znów walczy o życie.

Dino znów walczy o życie.

Our users created 1 180 099 fundraisers and raised 1 234 284 894 zł

What will you fundraise for today?

Updates2

 • Serdecznie dziękuję Wam wszystkim za pomoc. Dino pokonał chorobę.Dzieki tej i innym zrzutkom oraz wsparciu dobrych ludzi Wspólnie wygraliśmy tę walkę. Jest zdrowy i szczęśliwy. Jestem Wam ogromnie wdzięczna. Mimo, że pozostało mi sporo długu do spłacenia to dzięki Waszej szybkiej reakcji mogliśmy kontynuować leczenie w najbardziej krytycznym momencie. Pamiętajcie, że cuda na prawdę się zdarzają a Wasz wkład ma ogromne znaczenie. Dziękuję 💗https://youtu.be/YlmoIr-Gj2E

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Każdy kto spotkał w swoim życiu istotę z którą nawiązał wyjątkowy kontakt , obecność i bliskość, którą czasem trudno znaleźć nam z drugim człowiekiem ten zrozumie jak cenne jest życie małego przyjaciela.

b427fa13c3ab270e.jpgMówią, że to tylko kot ale dla mnie Dinuś jest po prostu rodziną. Aby być w stanie dalej go ratować potrzebuje waszej pomocy.


Dino półtora roku temu był skazany na uśpienie z powodu rozległego obrzęku mózgu. Dzięki jego wewnętrznej sile i pomocy życzliwych osób stał się cud. Daliśmy radę i wybudził się ze śpiączki . Do tej pory cieszył sie bardzo dobrym stanem, wychodzil na spacery które tak uwielbia i nic nie zakłócało naszego spokoju aż do teraz. Nagle z dnia na dzień spadł na nas "wyrok "zapalenie otrzewnej.

q1d5c1ca810ed1bf.jpg

Dino mimo diagnozy ma ogromną wolę życia i walczy. Niestety leczenie jest bardzo kosztowne, ale dzięki szybkiej diagnozie i trafnie dobranym lekom mamy szansę na całkowite wyzdrowienie! 🍀🙏💚

rf5539f3ecf8cffc.jpg Jest tylko jedno 'ale' aby się udało potrzebujemy finansowego wsparcia ponieważ ampułki są bardzo drogie i niedostępne na polskim rynku. Dzienny koszt kuracji ratującej życie waha się od 230zl do nawet 700zl.

Na poprzednie leczenie Dinusia poszły wszystkie moje oszczędności i nie dam sobie rady bez waszej pomocy...


Wierzę, że wspólnymi siłami znów się uda sprawić by Dino cieszył słońcem, poznawaniem nowych ludzi, miejsc, spacerami które tak uwielbia i ponad wszystko po prostu życiem...


Tak naprawdę liczy się każde nawet najmniejsze wsparcie , każda złotówka jak również i udostępnienie dalej 👍 .


Z góry dziękuję z całego serca w imieniu swoim i Dinusia

💚🙏🍀💗


Ps. UWAGA :

1. opłata operacyjna dla portalu przy wpłacie darowizny jest dobrowolna i można ją zmienić.

2. Częstsze wpłaty na mniejsze kwoty wspiera naszą zrzutkę w rankingu. Dzięki temu staje się bardziej widoczna dla innych.

Dziękujemy! 💚😻


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Donations 46

EG
Egwusia
50 zł
NA
Natalia
3 zł
AK
Aleksandra
20 zł
MA
marek Piotr
20 zł
ŁK
Lukasz Kacprzak
100 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
hidden
PB
Paulina
50 zł
AL
Ala
50 zł
See more

Comments 4

 
2500 characters