id: uk6a99

Zima coraz bliżej! Wesprzyj Azyl dla zwierząt w Pleszewie

Zima coraz bliżej! Wesprzyj Azyl dla zwierząt w Pleszewie

Our users created 1 187 587 fundraisers and raised 1 249 143 548 zł

What will you fundraise for today?

Description

Zima zbliża się wielkimi krokami, jest to okres kiedy każda sekunda liczy się jeszcze bardziej zanim psiak przegra z minusową temperaturą. Jesteśmy wolontariuszami z azylu dla zwierząt w Pleszewie, mamy ograniczone środki finansowe, a mimo to chcemy pomagać jeszcze większej ilości psów. Pod naszą opiekę w ciągu roku trafia masa psów, od szczeniaków, aż po psy stare i mocno schorowane. Często zdarzają się zwierzaki, które potrzebują nagłej pomocy weterynaryjnej. Czasami pogryzione, niejednokrotnie walczące z chorobami wirusowymi, połamane. Są psy, które mają specjalne preferencje żywieniowe, chociażby szczeniaki. Staremu się karmić naszych podopiecznych karmą dobrej jakości, jeżeli pozwalają na to warunki finansowe psiaki również są wspomaganie witaminami i suplementami. Przedstawiamy kilka zdjęć, niektóre z nich są drastyczne, ale właśnie z tym mierzymy się na codzień - z okrucieństwem ludzi wobec zwierząt. Średnio co drugi pies, który trafia do azylu jest tak panicznie przestraszony, że boi się wychylić nos z budy. Załączone zdjęcia pokazują psiaki potrzebujące specjalnej pomocy. Na szczęście nie wszyscy nasi podopieczni jej potrzebują, losy pozostałych psiaków można obserwować na stronie azylu --> https://www.facebook.com/schroniskopleszew

Chcemy móc działać dalej i jeszcze prężniej, niestety bez wsparcia finansowego nie mamy zbyt dużego pola do działania.

Każdy pies, który trafia do pleszewskiego azylu jest traktowany indywidualnie. Psy, które są chore ZAWSZE trafiają pod opiekę najlepszych weterynarzy w okolicy, psy lękliwe są oswajane w tempie do niech dostosowanym, psy z problemami pokarmowymi są karmione według indywidualnych potrzeb, te które potrzebują nagłej kąpieli lub obcięcia trafiają do fryzjera aby zapobiec chorobom skórnym lub aby je skutecznie leczyć.

Psiaki trafiają wyłącznie do najlepszych domów, te które nie mają szansy na dom z równych powodów, np. wieku trafiają do hoteli lub innych miejsc gdzie będą mogły spokojnie doczekać ostatnich dni w lepszych warunkach niż schroniskowy boks.

Może zechcesz nam pomóc walczyć o ich lepsze jutro ?

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 41

 
Hidden data
100 zł
NK
Natalia K
100 zł
AL
Aleksandra
100 zł
AH
Ania
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
 
Hidden data
50 zł
AS
Ania
50 zł
 
Hidden data
50 zł
Roma Łakomy
50 zł
See more

Comments 1

 
2500 characters
  • ML
    Magdalena Lutyńska

    ❤️❤️❤️

    50 zł