Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w futsalu U14 kobiet

Our users created 1 158 797 fundraisers and raised 1 203 594 149 zł

What will you fundraise for today?

Description

8 lutego 2020 roku nasz zespół wywalczył awans do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu U14 kobiet. W turnieju eliminacyjnym na 4 mecze, nasz zespół wygrał wysoko trzykrotnie, a raz zremisował. Łącznie zdobywając 10 punktów, strzelając 16 bramek, a tracąc tylko 2.

Z racji dużej odległości między Tczewem, a Rybnikiem (534km) koszty wyjazdu nas przerastają. Jest to trzeci turniej finałowy w przeciągu 3 miesięcy (W kategorii U16 turniej finałowy odbył się w Głogówku, 552 km od Tczewa, a w kategorii U18 turniej odbył się w Chocianowie 456 km od Tczewa), jesteśmy zmuszeni prosić o pomoc.

Koszty wyjazdu, noclegu i wyżywienia to około 7500 zł.

Zespół U14 Pogoni Tczew jeśli pojawi się na turnieju finałowym będzie bronił wywalczonego przed roku srebrnego medalu Mistrzostw Polski. W poprzednim roku po zaciętym meczu ulegliśmy w finale 0 do 2 Wierzbowiance Wierzbno.

W tym sezonie jesteśmy również jednym z nielicznych klubów, które mogą się pochwalić awansem do finałów w każdej z kategorii wiekowych.

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu U16 kobiet - zajęliśmy miejsce od 5-8.

W Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu U18 kobiet - zajęliśmy 3 miejsce.