Wesprzyj opiekę nad kotami – Twoja pomoc wiele znaczy!
Wesprzyj opiekę nad kotami – Twoja pomoc wiele znaczy!
Updates34
Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.
Description
KOCIE BYĆ ALBO NIE BYĆ, SPŁATA FAKTUR W LECZNICY
W moim kocim domu na stałe przebywa około 30 kocich futer. Nie są to koty adopcyjne, bo nikt ich nie przygarnie z powodu balastu chorobowego jaki ze sobą dźwigają...Opiekuję się kotami z problemami zdrowotnymi takimi jak choroby nerek, trzustki, jelit, tarczycy, koty powypadkowe, ze śrutami w ciele, z poskładaną szczęką...To na mnie spoczywa obowiązek zapewnienia im wszystkiego co najlepsze, co jestem w stanie zapewnić im tylko z Waszą pomocą. 😔
Marzec był dla nas bezlitosny jeśli chodzi o wizyty u weterynarza. Rozchorowała się Celinka, która wymagała przetaczania krwi, ale przyczyna tego stanu do dziś nie jest znana, podejrzenie padło na stan zapalny w jamie ustnej. Celinka dochodzi do siebie, a diagnostyka, która w zasadzie niczego nie wniosła wygenerowała olbrzymie koszty.
Farcik po operacji wycięcia guza nowotworowego wymagał pilnej opieki weterynaryjnej. Traciliśmy go, ale w tych obu przypadkach los dał nam jeszcze szansę 🥹
Do spłaty mamy na dzień dzisiejszy zadłużenie w lecznicy na kwotę około 7tys. zł.
Tak, to olbrzymia kwota, bo nie samymi rachunkami koty żyją. Muszę zapewnić im karmę, w kilku przypadkach specjalistyczną, suplementy, leki, żwirek. To nie jest na moje osobiste progi finansowe, choć daje z siebie najwięcej jak mogę 😔 Dlatego z tego miejsca bardzo proszę o wsparcie, o dołożenie do kocich rachunków, o udostępnienie zbiórki. To nie są pieniądze na nasze wygody, to środki na nasze "być albo nie być".
Zapraszam również na bazarek, który organizuję raz w miesiącu, aby pozyskać środki na spłatę weterynarzy i zapewnienie karmy jeśli cokolwiek zostanie. Nie chcę niczego "za darmo". Czuję się mocno odpowiedzialna za moich podopiecznych i robię co w mojej mocy, aby zapewnić im opiekę weterynaryjną i wyżywienie. Potrzebuję jednak do tego Waszych dobry serc ♥️
https://www.facebook.com/share/g/1BHUTh3LZ4/
Za każde wsparcie z serca dziękujemy 🙏🫶


Oliwa
Sylwia Grzywniak- portfelik różowy
Renata Kukla-Weryńska 5 fantów stojak kolczyki, pościel, kocyk, kubek
Balonik dla Celinki 🐈🫶🏻
Serdecznie dziękujemy 😘❤️
Dywanik