Wyjazd na MISTRZOSTWA ŚWIATA DO KANADY - Double Power ID: unpuau

Wyjazd na MISTRZOSTWA ŚWIATA DO KANADY - Double Power ID: unpuau

6 530 zł from 6 000 zł

108%

6 530 zł

6 530 zł

from 6 000 zł

ended

ended

31.08.2019

117

117

contributors
108%
Donate

Description

Pole dance, czyli akrobatyczny taniec na pionowym drążku, nie jest jeszcze sportem olimpijskim, więc koszty związane z wyjazdem na zawody, nawet Mistrzostwa Świata, spoczywają na barkach sportowców. Jesteśmy parą studentów pracujących jako instruktorzy akrobatyki i sportów aerialowych. Niestety mimo wielkich starań nie jesteśmy w stanie sami uzbierać kwoty potrzebnej na wyjazd do Kanady. Dlatego zwracamy się z prośbą do wszystkich dobrych duszyczek, które chciałyby dołożyć chociaż małą cegiełkę do spełnienia naszego największego marzenia ! Obiecujemy, że damy z siebie wszystko jeśli tylko uda nam się wystartować na tak wspaniałym wydarzeniu !

Kamila Cyniak

– Jestem studentką dietetyki klinicznej, w dzieciństwie trenowałam akrobatykę sportową, a od ponad 5 lat każdą wolną chwilę spędzam na sali z rurkami. 4 lata temu rozpoczęłam swoją przygodę jako instruktorka. W dalszym ciągu uczenie tego wspaniałego tańca jest moją pracą i równocześnie wielką pasją.

Patryk Duda

– Jestem absolwentem studiów wyższych wychowania fizycznego i instruktorem akrobatyki sportowej, a także studentem na kierunku trenera przygotowania motorycznego. Pracuję jako instruktor akrobatyki, a także prowadzę zajęcia z kalisteniki. Sport od zawsze był dla mnie największą pasją. Wcześniej sporty walki, dziś akrobatyka i pole dance.

Wspólnie tworzymy duet akrobatyczno-pole dancowy - Double Power. W 2018 roku rozpoczęliśmy swoją przygodę ze startami w zawodach w kategorii duetów. Jak dotąd stanęli wspólnie na scenie trzy razy i wszystkie występy zakończyły się sukcesami:

II miejsce na Pole Arnold Spain 2018 w Barcelonie kat. Doubles

I miejsce na II Akademickie Zawody Pole Dance 2018 w Bydgoszczy kat. Duety

I miejsce na III Mistrzostwach Polski Artistic Pole 2019 w Katowicach kat. Profesjonaliści duety 18+

Aktualnie zajmujemy 3. miejsce w światowym rankingu federacji IPSF i mamy szansę wystartować na MISTRZOSTWACH ŚWIATA, które w tym roku odbędą się w Kanadzie.

Nigdy nie spodziewaliśmy się, że dotrzemy aż tak wysoko i sama pozycja w rankingu jest dla nas niesamowitym wynagrodzeniem ciężkiej pracy włożonej w przygotowania. Stanięcie na scenie Mistrzostw Świata byłby już szczytem wszystkich marzeń! Dlatego prosimy Was o pomoc w osiągnięciu tego celu. Wyjazd w tak odległy zakątek świata jest dla nas niestety zbyt dużym obciążeniem. Jednak z Waszą pomocą mamy na to szansę !

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej zapraszamy na naszego facebooka !

Znajdź nas na facebooku

Contributors117

AN
Agata Nowak
500 zł
 
Anonymous
500 zł
RJ
Róża Janczura
500 zł
JP
Jarosław Piotrowski
500 zł
 
Anonymous
250 zł
 
Anonymous
200 zł
MI
Małgorzata i Marian Matuszewscy
200 zł
K
Kasia
200 zł
Agnieszka Święcicka
100 zł
A
Alicja
100 zł
See more

Comments67

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Our users created

539 695 whip-rounds


What are you collecting for today?