id: uudnhm

Rehabilitacja - szansa dla Oskara

Rehabilitacja - szansa dla Oskara

Our users created 1 178 570 fundraisers and raised 1 232 242 779 zł

What will you fundraise for today?

Updates1

 • To ile dobra przelało się na Oskara i jego rodziców jest niewyobrażalnie piękne!

  Dziękujemy każdemu z osobna za okazaną pomoc. Rodzice Oskara są bardzo wzruszeni, że tak wiele osób przyniosło pomoc dla ich syna.

  My jako klub jesteśmy bardzo dumni, że w szeregach naszej drużyny jest taki mały, wielki piłkarz!

  Lecimy dalej ze zbiórką.

  Oskar ma już zapewniony turnus rehabilitacyjny, rehabilitację i wizyty lekarskie na początek leczenia... lecimy po więcej! Może zapewnimy mu kolejne turnusy? Spróbujemy wspólnymi siłami uzbierać na dłuższy czas leczenia.


  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

W imieniu klubu ISKRA MALBORK, proszę o wsparcie.


Przedwczesny finał...

Każdy mały chłopiec kopiący piłkę marzy by kiedyś zagrać w wielkim finale. Z Oskarem jest podobnie tyle, że on swój finał został zmuszony rozegrać przedwcześnie, bo właśnie teraz. Nie jest to rozgrywka o jakiej się śni. Jest to rozgrywka o własne zdrowie. Przeciwnik wymagający i niewdzięczny - choroba Perthesa (jałowa martwica głowy kości udowej). By się z nią uporać potrzebna jest rehabilitacja. Dużo rehabilitacji!

9 lat to zdecydowanie za mało by kończyć piłkarską karierę, bo tak naprawdę ona się jeszcze na dobre nie zaczęła. Podejmijmy więc rękawice i stwórzmy Oskiemu jak najlepsze warunki do "gry".

Niech hasło: "You’ll Never Walk Alone" pokaże swą moc także na naszym małym, lokalnym podwórku.


Jako, że Oskar jest zawodnikiem naszego klubu, postanowiliśmy wspomóc jego i jego rodzinę. Oskar od czerwca odwiedził kilkunastu specjalistów i żaden z nich nie wpadł na poprawną diagnozę, wręcz twierdzono, że dzieci w tym wieku tak mają i trzeba czasu, żeby wszystko wróciło do normy. Oskar narzekał na ból nogi, później zmieniła się też jego postawa i poruszał się jak staruszek. Na "szczęście" rodzice Oskara nie poprzestali ufać swojej intuicji i trafili na lekarza, który trafnie podejrzewał chorobę Perthesa i potwierdził ją rezonansem magnetycznym. Na tą chwilę chłopiec musi mieć zapewnioną jak najlepszą rehabilitację, dlatego już teraz czeka go turnus rehabilitacyjny, który oczywiście rodzice muszą opłacić ze środków prywatnych. Koszt pierwszego turnusu wyniesie ok. 8000zł, a na jednym turnusie na pewno się nie skończy. W związku z tym, że rodzice ponieśli już bardzo duże koszty diagnozy i rehabilitacji, chcemy pomóc i uzbierać potrzebną kwotę na ten turnus, oraz kolejne. Do tej pory wspomagaliśmy Oskara jak tylko mogliśmy, ale teraz potrzebujemy Waszej pomocy. Pamiętajcie, że liczy się każda złotówka! Pomóżmy wrócić Oskarowi do pełnej sprawności. Liczymy, że jeszcze będziemy oglądać go na największych piłkarskich stadionach świata.


Z piłkarskim pozdrowieniem!

Iskra Malbork


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 280

preloader

Comments 17

 
2500 characters
 • KN
  Fabian i Gracjan

  Zdrowiej Ośki i wracaj do Nas bo jesteś jednym z Nas.

  250 zł
 • JI
  Joanna i Tomasz Sieczka

  Życzymy Oskarowi szybkiego powrotu do zdrowia a Rodzicom siły i wytrwałości!

  200 zł
 • A
  Artur

  Walcz o marzenia młody!

  100 zł
 •  
  Anonymous user

  Zdrowiej chłopaku i do zobaczenia na boisku ❤️❤️❤️

  50 zł
 • B
  Basia

  Trzymaj się Oskarku!!!

  20 zł