id: uyg56r

Papierowe wydanie "Piłkarskiego przewodnika po byłej NRD na sezon 2021/2022" (DODRUK!)

Papierowe wydanie "Piłkarskiego przewodnika po byłej NRD na sezon 2021/2022" (DODRUK!)

Our users created 1 167 362 fundraisers and raised 1 214 804 607 zł

What will you fundraise for today?

Description

AKTUALIZACJA (08/10/21) - Z racji dużego zainteresowania zdecydowałem się na dodruk "Piłkarskiego przewodnika po byłej NRD na sezon 2021/2022" w nakładzie 40-50 sztuk (w zależności od finalnej liczby zamówień). Cena i sposoby wysyłki pozostają bez zmian (szczegóły znajdują się poniżej). Zamówienia do 24 października, wysyłka najpóźniej na początku listopada.


W razie pytań - niezmiennie pozostaję do dyspozycji.


**********************************************************


Czołem!


Zainteresowanie elektroniczną wersją "Piłkarskiego przewodnika po byłej NRD na sezon 2021/2022" przerosło moje wszelkie oczekiwania, a tak duży odzew z Waszej strony - już pierwszego dnia po publikacji - nie pozostawił we mnie wątpliwości, że warto było spędzić siedem miesięcy pracując na tym unikatowym materiałem.


Dzisiaj - wychodząc naprzeciw wielu Waszym zapytaniom - uruchamiam zrzutkę, która będzie po prostu pełniła funkcję listy zapisów na papierową wersję przewodnika. Przyznam, że jeszcze kilka tygodni temu w ogóle nie planowałem drukowania tej publikacji, ale dzięki Waszemu zainteresowaniu spełnię swoje kolejne marzenie i będę mógł ją pokazać światu również w wersji fizycznej.


Przewodnik zostanie wydrukowany na papierze wysokiej jakości i w przystępnym formacie A5. Podjąłem taką decyzję z dwóch powodów. Po pierwsze - dzięki temu jest bardzo "kompaktowy". Idealnie nadaje się do tego, żeby spakować go do plecaka i przeglądać na trybunach, w tramwaju czy na przerwie pomiędzy lekcjami (tak, jak prawdziwy przewodnik, który często przydaje się na podróżniczym froncie). Po drugie - jest tańszy. Negocjowałem z wieloma drukarniami i starałem się wywalczyć jak najniższą cenę, która - pomimo bardzo niewielkiego nakładu - nie będzie odstraszająca (przewodnik zostanie wydrukowany, jeśli uda się zebrać zamówienie przynajmniej na 50 egzemplarzy).


Cena przewodnika to 50 zł. O wpłaty w tej wysokości proszę osoby, które są zainteresowane odbiorem osobistym (jestem dostępny na terenie Szczecina i jego najbliższych okolic).


Opcje z wysyłką:


List ekonomiczny Poczta Polska - wpłata 54 zł.


Paczkomat InPost - wpłata 63 zł.


Wszystkie trzy opcje są do wyboru z prawej strony jako "nagrody".


W związku z tym bardzo proszę wszystkich wpłacających o wpisanie aktualnego i aktywnego adresu e-mail, ponieważ to właśnie drogą elektroniczną będę się z każdym kontaktował indywidualnie w celu ustalenia szczegółów dotyczących odbioru przewodnika (zarówno osobistego, jak i poprzez wysyłkę). Na pewno nie zaszkodzi też, jeśli napiszecie swoje imię i nazwisko lub - jeśli wolicie zachować anonimowość - np. login z Twittera. Wtedy będzie jeszcze łatwiej mi się z Wami kontaktować.


Kiedy przewodniki znajdą się na Waszych półkach?


Przy pomyślnych wiatrach powinny trafić w Wasze ręce mniej więcej w połowie września. Wszelkie pytania można kierować na adres e-mail: [email protected] lub poprzez moje kanały social media.


Przypominam również, że liczący 130 stron przewodnik (w takiej samej formie zostanie wydrukowany) cały czas jest dostępny online:


https://issuu.com/mateuszkasprzyk/docs/przewodnikpobylejnrd


To pierwsza tego typu publikacja w Polsce i zarazem - mam przynajmniej taką nadzieję - kompendium wiedzy na temat futbolu we wschodnich Niemczech. Od 1. Bundesligi aż do amatorskiej 12. ligi. W przewodniku znajdują się m. in. reportaże, wywiady, opisy klubów oraz grup kibicowskich oraz dziesiątki autorskich zdjęć.


Korzystając z okazji chciałbym jeszcze raz podziękować za wszystkie komentarze, wiadomości oraz zwykłe "lajki" pod elektroniczną wersją przewodnika, które są ogromną motywacją do pracy nad kolejnymi materiałami tego typu.


PS.


Jeśli oczywiście ktoś byłby zainteresowany kupnem większej liczby egzemplarzy, to proszę o podwojenie wpłaty (50 zł za sam przewodnik, już bez ewentualnej wpłaty za wysyłkę).


s99f78eefacc733e.jpegThere is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 122

preloader

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!