id: v4hr6t

Radom|Szlachetna Paczka dla Pani Ani i Mirosława z Radomia

Radom|Szlachetna Paczka dla Pani Ani i Mirosława z Radomia

Inactive donations - the required operation of the Organiser of the fundraiser. If you are an Organiser - log in and take the required action.

Our users created 1 168 545 fundraisers and raised 1 216 874 652 zł

What will you fundraise for today?

Description

Szlachetna Paczka odbywa się także w Radomiu! Wspólnie ze znajomymi nie możemy przejść obojętnie obok tej wspaniałej akcji, dlatego prosimy Was drodzy przyjaciele, znajomi, znajomi znajomych o symboliczną pomoc! Jako członkowie społeczności Liceum Kochanowskiego w Radomiu : studenci-absolwenci, uczniowie, rodzice i sympatycy Kochanowszczaka chcemy ufundować Szlachetną Paczkę dla rodziny Pani Ani, Pana Mirosława i Pana Macieja! Prosimy i zachęcamy do okazania dobrego serca i symbolicznego gestu pomocy :)

Naszym celem jest stworzenie paczki dla Pani Ani (53 l.) i Pana Mirosława (56 l.) mieszkających wspólnie z synem Maciejem (18 l.).

OPIS RODZINY

Pani Ania i pan Mirosław wychowali trójkę dzieci. Dwoje najstarszych założyło własne rodziny, obecnie z rodzicami mieszka jedynie najmłodsze - Maciej. Pan Mirosław pracował wiele lat jako pracownik budowlany, jednak ze względu na chorobę jaka jest przepuklina kręgosłupa podjął inną pracę. Niestety z końcem września został zwolniony z pracy, a rodzina zaczęła popadać w coraz większe długi co spowodowało u niego stany depresyjne. Maciej zrezygnował z nauki w systemie dziennym aby pomóc rodzicom w utrzymaniu. Jednak nie jest w stanie znaleźć stałego zatrudnienia w chwili obecnej dorabia drobne kwoty sprzedając na targu. Pani Ania dorabia dorywczo jako sprzątaczka. Po odliczeniu kosztów utrzymania mieszkania i zakupu leków (łącznie 720 złoty) rodzinie zostaje na życie ok. 418 złote na osobę.

Rodzinę łączą bardzo bliskie relacje, a rodzice bardzo by chcieli aby syn nie musiał szukać pracy tylko mógł wrócić do szkoły dziennej. Wielką miłością obdarzają nie tylko siebie nawzajem ale również pomagają zwierzętom.

Adoptowali ze schroniska dwa psy w tym pieska, który był ofiarą brutalnego traktowania i wymaga wiele uczucia. Oprócz dwóch psów rodzina ma jeszcze kota, rybki i jaszczurkę, która została porzucona przez poprzedniego właściciela.

Rodzina potrzebuje pralki, ponieważ poprzednia zepsuła się, a w chwili obecnej nie są w stanie kupić nowej. Pieniędzy brakuje również na ubrania zimowe i żywność. Ich zakup na pewno by odciążyłby budżet rodzinny.

Pani Anna marzy o nowej torebce, Pan Mirosław o maszynce do golenia, a Maciej o dobrych słuchawkach.

DRODZY ZNAJOMI PROSIMY WAS O POMOC! Każda symboliczna kwota zbliży nas do realizacji paczki! My deklarujemy się ją zrobić i poinformujemy Was o efektach i przyjęciu paczki przez tę rodzinę :) Wspólnie zróbmy coś dobrego dla tych ludzi!

Dziękujemy! :)

Absolwenci i uczniowie z liceum im. Jana Kochanowskiego w Radomiu

Zróbmy to razem!

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Offers/auctions 3

Buy, Support.

Buy, Support. Read more

Inactive
Others
Srebrny Darczyńca
Srebrny Darczyńca, który wpłaci 50zł otrzyma od nas imienne podziękowanie razem ze słodką niespodzianką!
50 zł

Sold: 10

Ended
Others
Złoty Darczyńca
Złoty Darczyńca, który wpłaci 100zł - otrzyma od nas imienne podziękowanie, słodką niespodziankę oraz ręcznie zdobioną przez nas bombkę świąteczną! 
100 zł

Sold: 4

Ended
Others
Diamentowy Darczyńca
Diamentowy Darczyńca, który wpłaci 200zł - otrzyma od nas imienne podziękowanie, słodką niespodziankę oraz ręcznie zdobiony przez nas stroik świąteczn...
200 zł

Sold: 1

Ended

Donations 74

 
Hidden data
500 zł
DT
Dawid T.
200 zł
 
Hidden data
150 zł
 
Hidden data
100 zł
KF
Krzysztof Ferensztajn
100 zł
 
Hidden data
100 zł
PN
Piotr Nawrot
69 zł
 
Hidden data
50 zł
AP
Artur P.
50 zł
See more

Comments 3

 
2500 characters
 • KW
  Piotr Nawrot

  Marszałek kasztanek

  10 zł
 • PN
  Piotr Nawrot

  Piotr Nawrot to złoty kasztan

  69 zł
 •  
  Anonymous user

  Piotr Nawrot to kasztan

  10 zł