id: v5kbza

Precyzyjna lista zakupów - sprzęt dla obrońców Ukrainy

Precyzyjna lista zakupów - sprzęt dla obrońców Ukrainy

Our users created 1 168 176 fundraisers and raised 1 216 321 473 zł

What will you fundraise for today?

Updates3

 • Zgodnie z zapowiedzią, wrzucamy link do licytacji proporczyka Liverpoolu z autografem T. Alexandra-Arnolda. Środki uzyskane z aukcji w pełni zasilą konto naszej zrzutki! https://allegro.pl/oferta/proporczyk-liverpool-z-podpisem-alexandra-arnolda-11973984745

  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Gdy zapytaliśmy naszego przyjaciela z Ukrainy jak możemy pomóc, w odpowiedzi przysłał nam listę zakupów. To dwadzieścia precyzyjnie określonych pozycji, dzięki którym będzie mógł doposażyć siebie i innych organizujących się właśnie Obrońców Ukrainy. Jeszcze kilkanaście dni temu nie mieli pojęcia przed jakim wyzwaniem będą musieli stanąć. Teraz zamierzają do ostatniej kropli krwi bronić swoich domów, rodzin, miast, Ojczyzny i wartości tak ważnych dla wszystkich wolnych ludzi.


Zdecydowaliśmy się zrealizować listę zakupów. Są na niej specjalistyczne sprzęty, których nie ma już szans zdobyć w Ukrainie. Tymczasem pozwolą one Obrońcom czuć się bezpieczniej, widzieć lepiej, komunikować się sprawniej i działać skuteczniej. Po prostu zwiększą ich szanse w starciu z najeźdźcą.


jca441d1f9f7d713.pngCel zrzutki  jest wysoki, ponieważ zakładamy przygotowanie ekwipunku dla wielu osób. Mamy dobre kanały transportu i zamierzamy pozyskać sprzęt jak najwyższej jakości – taki, który nie zawiedzie w kluczowym momencie.


Niezależnie od ostatecznej wysokości zebranych środków – każda złotówka z tej zrzutki zostanie przeznaczona na zakup artykułów z listy. Będziemy także starali się pozyskać sprzęt i wsparcie innymi kanałami. O wszystkim będziemy informować na bieżąco.


Pomożesz?


Jeśli masz pytania, albo pomysł na wsparcie niefinansowe – pisz: [email protected]


Dzięki! Mateusz i Janek. 

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 159

preloader

Comments 2

 
2500 characters
 • JK
  Jaroslav Katshinsky vel Balbina

  Niech sowiecka krew użyźni ziemie ukraińskie! Paszoł won!

  50 zł
 • Laura Chodorek

  Zrzutka organizowana jest przez mojego przyjaciela i jestem pewna że zebrana kwota będzie odpowiednio wykorzystana. Warto wesprzeć!