id: v7gsay

Na operacje

Na operacje

Our users created 1 186 943 fundraisers and raised 1 247 834 298 zł

What will you fundraise for today?

Description

Kochani!

Wiele razy miałem okazję oglądać jak ludzie o wielkim sercu pomagają innym, gdy pojawia się taka potrzeba. Niejednokrotnie sam wspierałem różnego rodzaju akcje. Tym razem postanowiłem wesprzeć przyjaciela. Założyłem dla niego Zrzutkę na operację kolana! Paweł, bo o nim mowa, to wspaniały człowiek, który nigdy nie przejdzie obok drugiej osoby potrzebującej pomocy obojętnie. To pozytywny wariat! Człowiek kochający sport w każdej postaci! Niekończący się wulkan energii! Wyjątkowy przyjaciel na którego zawsze można liczyć!  Jednak, jak sam mówi, jest przede wszystkim tatą dwóch wyjątkowych dziewczynek i kochającym mężem. To najważniejsze role jakie pełni w życiu. Chciałby nadal mieć szanse być aktywnym tatą, który będzie mógł uczyć swoje córy miłości do sportu!

Paweł od jakiegoś czasu stara się o skierowanie na operację kolana. Doznał poważnej kontuzji, która nie leczona może doprowadzić do trwałego kalectwa. W ostatnich dniach dowiedział się, że wreszcie został zakwalifikowany do niezbędnej dla niego operacji w trybie pilnym. Niestety jej koszt wynosi 17.500zł. Paweł to pracowity gość! Żadnej pracy się nie boi, ale żadna praca nie pozwoli mu zebrać w tak szybkim tempie wystarczającej kwoty aby móc opłacić leczenie. Termin operacji to 22.03.2023r. !!! I tutaj pojawiam się ja 😉 prosząc Was kochani o pomoc!

Wielu z Was na pewno zna Pawła i miało okazję poznać jego wielkie serce.. Ci, którzy tej przyjemności nie mieli być może spotkali kiedyś na swej drodze niebieskiego jednorożca na nartach, desce snowboardowej lub w innych zabawnych okolicznościach? Właśnie ten jednorożec potrzebuje teraz naszej pomocy. Każda kwota, nawet najmniejsza przybliży Pawła do celu.

Dobro wraca! Pomóżcie mi sprawić, by wróciło również do Pawła! 


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 139

preloader

Comments 3

 
2500 characters
 • Wojciech Fąferko

  Wszystkim wpłacającym chciałem podziękować z całego serca ! Nie sądziłem że uda nam się tyle uzbierać jesteście WIELCY !

 • Izabela Siagło

  Pisze pan "niejednokrotnie sam wspierałem różnego rodzaju akcje" - no cóż, Zrzutka twierdzi, że zrobił to pan ten jeden raz. Ale nie tylko w tym rzecz.Przedstawia pan tę sytuację tak łzawo, jakby otrzymanie od ortopedy diagnozy kontuzji i poinformowanie co do kosztów wykonania operacji prywatnie w trybie cito (by zapobiec dalszym kontuzjom i groźbie kalectwa) było jakimś wyjątkowym prezentem losu. Tymczasem to zwykła procedura (wiem, bo sama ją przechodziłam). Pisze pan o pozytywnie zakręconym ojcu wariacie zjeżdżającym ze stoku w stroju jednorożca, by wzruszyć ludzi. A nie zastanawia pana, że odpowiedzialny ojciec mający na wychowaniu dwie córki powinien nieco stonować ze swymi wariactwami i prowadzić się tak, by zachować zdrowie i mieć je za co samodzielnie utrzymać? Sama wychowuję córkę i jestem jedynym żywicielem rodziny. Na swoją operację kolana wydałam 25 tysięcy złotych i był to wypadek w drodze do pracy. Tym bardziej nie przyszłoby mi na myśl prosić ludzi o pieniądze dla "pozytywnie zwariowanej matki", która połamała się na jakiejś wyrypie, choć nie wyobrażam sobie życia bez aktywnego spędzania czasu. Tak pod rozwagę. Wpłacam skromnie, bo po operacji oszczędności mego życia się ulotniły i budżet dno zobaczył.

 • AN
  Anna Nowakowska

  Powodzenia i do zobaczenia na szlaku!

  50 zł