id: vat7m3

System zdalnej transmisji TIELINE dla Halo.Radia (coronavirus!)

System zdalnej transmisji TIELINE dla Halo.Radia (coronavirus!)

12 775 zł  (≈ 2 695 €)
of 12 500 zł (≈ 2 637 €)
102%
ended 18.04.2020
178 
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Description

Szanowni Państwo,


Halo.Radio nadaje od 1 października 2019 roku. Jesteśmy pierwszą w Polsce, nadającą całodobowo, niezależną od polityków i powiązanego z nimi kapitału, w pełni obywatelską stacją radiową.

Od początku utrzymujemy się wyłącznie ze składek naszych Słuchaczek i Słuchaczy. Dzięki temu dysponujemy w pełni profesjonalnym studiem radiowo-telewizyjnym zlokalizowanym w samym sercu Warszawy, tuż przy Placu Unii Lubelskiej.


W ciągu pół roku stworzyliśmy miejsce, w którym dziennikarze są blisko swoich Słuchaczek i Słuchaczy, wszak nadrzędnym celem projektu jest pełna interakcja z Państwem podczas 11 godzin od poniedziałku do piątku i 12 godzin w weekendy programów na żywo.

Dzięki prawie 40-sto osobowej redakcji utrzymujemy niemal 24 godzinny kontakt z naszymi odbiorcami. Wejdź na www.halo.radio


Na pokładzie Halo.Radia swoje stałe programy prowadzą: Tomasz Piątek, Mariusz Gzyl, Karolina Rogaska, Marta Woźniak, Wiktor Niedzicki, Agata Skrzypczyk, Marek Czyż, Konrad Szołajski, Marcin Celiński, Bart Staszewski, Roman Kurkiewicz, Joanna Frejus, Jakub Dymek, Jacek Zimnik, Tomek Konca, Wojtek Krzyżaniak, Radek Gruca, Jan Śpiewak, Tomasz Kowalczuk, Ivo Vuco, Kornel Wawrzyniak, Kuba Wątły.


Dziś, w dobie coronavirusa, stoimy przed kolejnym wyzwaniem: zapewnić ciągłość emisji programów Halo.Radia na żywo.


Żeby to osiągnąć musimy doposażyć studio w zaawansowany system przesyłu dźwięku/głosu czyli sprzęt o nazwie Tieline.

Dzięki niemu nie tylko Goście poszczególnych programów będą słyszalni przez Państwa w jakości studyjnej, ale w określonych przypadkach, także nasi prowadzący będący czasami poza studiem (ze względu na przykład na opiekę nad Rodzicami czy Dziadkami) będą mogli normalnie prowadzić programy w doskonałej jakości.


k541973b0f2ad5a2.jpeg
System ten musimy zdublować nie tylko w razie awarii, ale też po to, by jednocześnie Goście programów i prowadzący byli dla Państwa dostępni w jakości broadcastowej.

Kwestie jakości technicznej naszych programów są dla nas równie ważne jak te merytoryczne, dlatego w tych niespokojnych czasach prosimy Państwa o pilne i szczodre wsparcie kwestii doposażenia technicznego Waszej rozgłośni radiowej.


Wspólnie sprawmy, by głos pierwszego w Polsce Medium Obywatelskiego był mocny, pewny i słyszalny!

Szczególnie w tym nadzwyczajnym i trudnym dla wszystkich czasie.
DZIĘKUJEMY!!!

v4cdab2f0695285d.jpegW zestawie zdjęć zawarliśmy szczegóły dotyczące Tielinea, którego używamy od początku. Jednak dziś potrzebujemy kolejnych dwóch zestawów tego urządzenia.
i840170b60e104a7.png

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Contributors 178

preloader

Comments 17

 
2500 chars
 •  
  Anonymous user

  Rozwijajcie się prężnie :)

  50 zł
 •  
  Anonymous user

  Z życzeniami powodzenia i pozdrowieniami dla ekipy - działajcie dalej na chwałę rozumu - niech prawda wreszcie nas wyzwoli!

  100 zł
 • FZ
  Filip

  Ku Pamięci Witka!
  Nie znalem go.
  Nigdy go w HR ani nigdzie nie słuchałem, żałuję.

  Jego plan wyprawy do Syrii był powodem dla którego pewna osoba poleciła mi Halo.Radio i tylko WY utrzymujecie moje zdrowie psychiczne podczas epidemii.

  Jeśli to możliwe, zadbajcie by ktoś poszedł w jego ślady i dopełnił(a) dziennikarskiego obowiązku trudnego informowania o tych strasznych rzeczach dziejących się tam gdzie on chciał być.

  250 zł
 • TC
  Tomasz Czarnotta

  Proszę o wyrozumiałość. Puki co ta tyle mogę sobie pozwolić w mojej sytuacji.

  50 zł
 •  
  Anonymous user

  Działajcie dalej. Oby zasięg HaloRadia rósł i obronił przed zawłaszczeniem, a nawet powiększył te ostatnie kawałki kurczącej się przestrzeni wolności, którą oddaliśmy dawno temu w ręce idiotów. Nic nie smakuje tak gorzko, jak ostatni kawałek wolności. Warto go ocalić. Powodzenia.

  hidden

Our users created

892 099 whip-rounds

and collected

833 321 597 zł

What are you collecting for today?