id: w29mb6
Zakup karmy,leczenie,sterylizacja kotów bezdomnych.
Zakup karmy,leczenie,sterylizacja kotów bezdomnych.
Updates10
-
Kochani,po raz kolejny dopadła nas Panleukopenia😔. Walczymy o życie 3 kotów,koszty są ogromne. Musimy zakupić surowicę,codziennie dojeżdżać do kliniki weterynaryjnej przez bliżej nieokreślony czas. Koszty paliwa ogromne ( mamy do kliniki ponad 30 km w jedną stronę). 50 zł kosztuje nas jeden wyjazd plus koszty leczenia. Błagamy o wsparcie,już nie wyrabiamy finansowo,psychicznie i fizycznie. Od Waszej pomocy zależy ich życie .
Add updates and keep supporters informed about the progress of the campaign.
This will increase the credibility of your fundraiser and donor engagement.
Description
Witam serdecznie.Wraz ze znajomą dokarmiamy,leczymy, sterylizujemy,wydajemy do adopcji bezdomne koty z gminy Dobrzany,Recz,Stargard. Jesteśmy dwie,mamy ponad 50 kotów w domach pod opieką ( wszystkie uratowane,zbierane z różnym gmin) . Dodatkowo opiekujemy się kotami działkowymi,z terenu świniarni i blokowymi. Robimy co możemy by polepszyć ich los. Za wszystko płacimy z własnej kieszeni. Niestety nie wyrabiamy już finansowo,kotów cały czas przybywa a adopcje stoją w miejscu. Załatwiłyśmy budki dla kotów wolnożyjących,piszemy pisma do gminy i sterylizacji powszechnej o wsparcie w postaci darmowych sterylizacji. Zmuszone jesteśmy prosić o pomoc w postaci zakupu karmy,żwirku ( zabezpieczamy koty po zabiegach kastracji), klatek łapek,kennelowych, kuwet, transporterów, podkładów chłonnych, leków, ręczników, kocyków czy zabawek. Potrzebne dosłownie wszystko.Dwoimy się i troimy by walczyć z bezdomnością i uratować jak najwięcej zwierząt. Więcej materiałów z naszej działalności ( paragony z lecznic weterynaryjnych,opisy wizyt w klinikach,screeny zamówień z zooplusa,kopię pism wysyłanych do gminy,więcej zdjęć )mogę wysłać zainteresowanym na maila. Większości fundacjom jesteśmy znane,mogą potwierdzić naszą charytatywną działalność. Błagamy o wsparcie,nie dla siebie,dla bezdomnych,chorych kotów które nie mają na kogo liczyć.
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using
this form.
Na uszka dyszka od Tosi
dziękuję w imieniu kociaka
❤️❤️❤️
Dziękuje za tabletki 💚
Leci piątka od Tosi, będziemy się starały Paniom pomagać raz na dwa tygodnie, żeby zbiórka ruszała do przodu. Podziwiamy Panie i ściskamy małe i duże kotki, dużo zdrowia dla Nich
Ogromnie dziękujemy za kazdą wpłacona złotówkę na ratowanie życia bezdomniaczków.. Dla nich to często sprawa życia lub śmierci. Dziękujemy!!