id: w7b6xb

Nowe aparaty słuchowe

Nowe aparaty słuchowe

Our users created 1 167 721 fundraisers and raised 1 215 496 587 zł

What will you fundraise for today?

Description

Edit: bardzo dziękujemy za tak liczne wsparcie - przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, całą kwotę 11000 udało się zebrać w bardzo krótkim czasie. Te pieniądze na pewno zostaną dobrze spożytkowane, umożliwiając zakup nowych aparatów. Nie potrzebujemy już więcej, ale zbiórka zostaje otwarta jeszcze chwilę bo wiemy że są osoby które mogą chcieć wciąż coś od siebie dorzucić. Jeśli tak się stanie ewentualna nadwyżka z zbiórki zostanie przeznaczona na sprzęt dodatkowy do aparatów słuchowych, ułatwiający Martynie codzienne życie z niedosłuchem taki jak np. Adapter TV 3.0 który umożliwia odbieranie dźwięków telewizji bezpośrednio w aparatach słuchowych. Jeszcze raz dziękujemy za wpłacone pieniądze.


------


Cześć!


Moja narzeczona, Martyna, pod koniec kwietnia obchodzić będzie 30 urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy zorganizować zrzutkę - prezent, na który złożyć możemy się wszyscy. Celem zrzutki jest zakup nowych aparatów słuchowych, OTICON REAL 1.


Niestety, niedosłuch Martyny z czasem ulega powolnemu pogorszeniu - z tego powodu co kilka lat konieczna jest wymiana aparatów na coraz bardziej zaawansowane i co za tym idzie: droższe. Ostatnimi czasy dostała parę aparatów wypożyczonych do przetestowania i to właśnie oticon real okazały się najlepsze (dobrze można było to sprawdzić, ściszając telewizor i porównując odczuwalne głośności między aparatami ;) ). Zdecydowaliśmy się więc na ten model.


Niestety jednak, aparaty te są bardzo drogie - po odliczeniu paru tysięcy refundacji i już zgromadzonych środków nadal zostaje nam brakujące 11 tysięcy. Kupimy je tak czy owak - najwyżej na kredyt - ale pomyśleliśmy że część z Was, znajomych moich, jej czy też naszych wspólnych, będzie chciało dołączyć do zbiórki. Wiem że kwota jest olbrzymia i nie liczymy na spełnienie celu w całości, ale każde przelane 10 czy 20 zł to i tak znacząca pomoc dzięki której może choć trochę łatwiej przyjdzie nam zakup.


Jeśli planowaliście kupować jakiś prezent Martynie, to zamiast tego proszę dołączcie do zrzutki. Jeśli po prostu lubicie mnie lub ją i możecie sobie pozwolić na pomoc - będziemy bardzo, bardzo wdzięczni.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
The world's first Payment Card. Your mini-terminal.
Find out more

Moneyboxes

Nobody created moneybox for this fundraiser yet. Your moneybox may be the first!

Donations 159

preloader

Comments 2

 
2500 characters
 • A
  Angelika

  Sto lat!

  50 zł
 • K
  Karolina Kosmowska

  Martynka, ale masz cudownego narzeczonego! Dołączam do zrzuty, pozdrawiam Was serdecznie kuzyneczko! 😘

  100 zł