Powitanie lata z dziećmi z ośrodka w Moryniu
Powitanie lata z dziećmi z ośrodka w Moryniu
Description
Witajcie! Chcemy zaprosić Was do wsparcia naszej fundacji w zorganizowaniu całodziennej zabawy dla ukraińskich sierot przebywających w ośrodku wczasowym w Moryniu. Powitanie lata, które odbędzie się 22.06.2025, bedzie całodziennym wydarzeniem, podczas którego nasi wolontariusze pojadą w kolejne odwiedziny do wspaniałej grupy dzieciaków ewakuowanych ze wschodniej Ukrainy. W planach mamy warsztaty z tworzenia tradycyjnych lalek, wianków oraz kwiatów, pokaz talentów, gry i zabawy sportowe oraz wieczorne wspólne ognisko. Zebrane srodki pozwolą nam na zakup materiałów na warsztaty, słodkości i prowiantu na ognisko oraz na pokrycie kosztów dojazdu. Po wydarzeniu zrobimy relację, którą podzielimy się z Wami na naszym profilu na fb. Serdecznie zapraszamy, niech dobro płynie!