id: wc9euv

POMOCYNKA - w geście św. Mikołaja!

POMOCYNKA - w geście św. Mikołaja!

 
Agnieszka Miarka

Description

MIARKA Miareczka Miłości Beczka!


ZACZYNAMY!


Kochani!

Czy czekaliście na grudzień, tak jak my?

Ziarnko do ziarnka, a zbierze się MIARKA!


W tym roku, tradycyjnie już po raz 14!

zapraszamy Was do naszej rodzinnej akcji :)

Ruszamy z kolejną POMOCYNKĄ


Nasi kochani Chłopacy i ich Rodzice potrzebują naszego wsparcia.

Dla tych, którzy Chłopaków nie znają, bądź dla przypomnienia:

Szymon i Miłosz MIARKA (tak właśnie mają na nazwisko;)

to autystyczni chłopacy z naszej rodziny, którzy są wspaniali!!!

Miłosz ma już 22 lata, a Szymek 15.  

Pomimo wieku, nieustannie potrzebują pełnej opieki i wsparcia swoich Rodziców.

Lepszą jakość życia osiągają dzięki regularnej terapii.

Do tego ważna jest dieta (a jedzą sporo przy swoich aktywnościach), potrzeba nieustannego ruchu i dodatkowych zajęć.

Rodzice całe swoje życie oddają chłopakom!

Młodzi potrzebują mieć wypełniony dzień zajęciami i ruchem, zwłaszcza na powietrzu, by dobrze funkcjonować w swoich ograniczeniach. Jest to czas szczególnie wymagający, ponieważ Miłosz ze względu na wiek, nie ma już zapewnionej edukacji w żadnej placówce.

Rodzice nieustannie podkreślają, że wakacje i obóz to dla nich baza, by iść dalej i jedyna opcja by złapać oddech.

Pomóżmy Miarkom podejmować wyzwania, które stawia im codzienność.


Zdajemy sobie sprawę, że potrzeb (zwłaszcza w grudniu) każdy z nas ma wiele...

Ale będziemy wdzięczni za każdy, choćby najmniejszy gest finansowy.

 

Cel zbiorki to tak ważny dla całej Rodziny OBÓZ WAKACYJNY !


Tak jak w zeszłym roku, będziemy zbierać pieniążki na wakacje,

czyli konieczny dla dobrego rozwoju turnus rehabilitacyjny w Dziwnówku.

Rodzice doświadczają w codzienności wielu pozytywnych efektów tego wyjazdu. Chłopcy mają komfort wypoczynku, wieloaspektową terapię i spełnione marzenia.

Koszt turnusu dla Rodziny w tym roku to 11240zł.


Rodzice mają już zarezerwowany termin: 26.07.2026 – 09.08.2026

i wpłaconą zaliczkę w wysokości 1400zł,

brakuje więc 9840 – to nasza część zbiorów.

 

Zbieramy dla Chłopaków od teraz do 24.12.2025r. włącznie.


Jeżeli ktoś z Was może się podzielić drobnym swoim groszem,

razem możemy wiele!

A jeśli nie możecie w tej formie wspomóc chłopaków,

to poślijcie ziarnko dobrych myśli.


Bardzo Wam dziękujemy za to dobro, które już się zadziało!


Pozdrawiamy Was serdecznie!

Paulina i Marcin

Comments 2

 
2500 characters
  •  
    Anonymous user

    Powodzenia

    PLN 100
  •  
    David Banasch

    Viva La Familia 🙏🏼💪🏼🫶🙌

    PLN 1,000
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using