id: wekhr2

Biografia dra Politechniki Wrocławskiej Jana Ratajczaka W cieniu motyla

Biografia dra Politechniki Wrocławskiej Jana Ratajczaka W cieniu motyla

Our users created 1 035 667 fundraisers and raised 1 103 413 913 zł

What will you fundraise for today?

Description

ALGORYTM SZCZĘŚLIWEJ MIŁOŚCI KLUCZEM DO SPEŁNIENIA


Poczucie pustki i bezsensu dotyka niemalże prawie każdego. Książka opowiada o zmaganiu zwykłego człowieka z nierówną walką, jaką stanowi ludzka egzystencja oraz nakreśla problem poważnej choroby, którą jest depresja. Każdy z nas przeszedł przez wyboistą drogę, pełną zakrętów i chwil załamania. Jednak nie każdy na swojej drodze spotkał odpowiedniego mentora... Ja akurat doświadczyłam tego zaszczytu, dlatego chciałabym podzielić się nim z Wami. Mam nadzieję, że opracowane przeze mnie filozoficzne przemyślenia Ś.P. dra Jana Ratajczaka pozwolą Wam odnaleźć "Złoty środek" i stworzyć "Algorytm szczęśliwej miłości". Książka te przełamuje stereotypy, że szczęście jest tylko chwilowe i przypadkowe. Wskazuje na to jak ważna rolę odgrywają potrzeby człowieka oraz ograniczenia, które uniemożliwiają ich realizację. Nie jest to standardowa biografia czy poradnik.. Nie jest to również esej, pamiętnik czy reportaż... Klasyfikacja nie ma większego znaczenia. Książkę charakteryzuje bowiem wyjątkowość kompozycji oraz przekaz.


Serdecznie zapraszam do wsparcia tej zrealizowanej już inicjatywy, tj. wydrukowania i wydania książki o Ś.P. doktorze Janie Ratajczaku, który był wybitnym wykładowcą Nauk Humanistycznych i Społecznych Politechniki Wrocławskiej. Nie zdążył jednak podzielić się swoją wiedzą z innymi. Historia jest ubrana w dramaty życia, owiana tajemnicą i mrokiem. Książka powstała w oparciu o "Filozoficzne podstawy koncepcji człowieka w psychologii humanistycznej" Jana Ratajczaka (dzieło wydane pośmiertnie). Wpływ na realizację tego projektu miał również prof. Henryk Ratajczak (chemik, rektor UW, członek PAN),wuj Jana Ratajczaka, który dostarczył mi dużo informacji na temat życia rodzinnego doktora oraz jego serdeczny przyjaciel- Lech Janerka.


Książka zawiera elementy filozofii, psychologii, religii i chemii. Powstała, aby upamiętnić Tego Człowieka i jego poglądy.


"Nie ulega wątpliwości, że polska kultura straciła w Janku kogoś, kto mógł stworzyć znaczące dzieła".


Chciałabym, żeby zwróciły mi się jedynie koszty wydania (druk, skład i łamanie, projekt okładki). Niestety, nie mogę liczyć na żadne wsparcie od władz Uczelni, a książka sprzedaje się powoli. Do każdej przelanej kwoty w wysokości 20 zł dołożę książkę gratis. Myślę, że będzie to najrozsądniejsze rozwiązanie i uczciwa sprzedaż. Ilość egzemplarzy jest ograniczona- 200 sztuk, wydanie niezależne.


I am asking for support for the already implemented initiative, i.e. printing and publishing a book about died dr. John Ratajczak. He was an outstanding lecturer in the Humanities and Social Sciences. However, he did not have time to share his knowledge with others. The story is dressed in the dramas of life, shrouded in mystery and darkness. Prof. Henryk Ratajczak (chemist, rector of the University of Warsaw, member of the Polish Academy of Sciences), uncle of Jan Ratajczak, who provided me with a lot of information about the doctor's family life. The number of copies is limited - 200 copies, independent edition. The book contains elements of philosophy, psychology and chemistry. It was created to commemorate This Man and his views. I would like to be reimbursed only for the costs of publishing (printing, typesetting and folding, cover design). Unfortunately, I cannot count on any support from the University authorities and the book is selling slowly. I will add a book to each amount of PLN 20 transferred for free. I think it will be the most sensible solution and fair sale


https://allegrolokalnie.pl/oferta/w-cieniu-motyla-biografia-jan-ratajczak-pwr

https://www.instagram.com/beata_es71/

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Rewards 1

Buy, Support, Sell, Add.

Buy, Support, Sell, Add. Read more

Inactive
Books • Biographies & Memoirs
W cieniu motyla
Książka wraz z osobistą dedykacją. Poświęcona pamięci dra. PWR Jana Ratajczaka.
20 zł

Sold: 21 out of 21

Ended

Donations 39

TR
Tomasz Reimann
40 zł
FS
25 zł
'M
Marzena Stachura-Kozakiewicz
50 zł
 
Hidden data
100 zł
 
Hidden data
20 zł
MG
Marta Garlicka
200 zł
 
Hidden data
hidden
ML
majka lewicka
40 zł
MM
Marek Murawski
35 zł
AK
Aleksandra
25 zł
See more

Comments 4

 
2500 char