id: wrecud

Rodzina postanowiła przeznaczyć fundusze na MEMORIAŁ S.WICHŁACZA, KTÓRY ZOSTANIE ZORGANIZOWANY W 1 ROCZNICĘ ŚMIERCI

Rodzina postanowiła przeznaczyć fundusze na MEMORIAŁ S.WICHŁACZA, KTÓRY ZOSTANIE ZORGANIZOWANY W 1 ROCZNICĘ ŚMIERCI

 
Tomasz Kwaśny

Description

Rodzina postanowiła przeznaczyć fundusze na MEMORIAŁ S.WICHŁACZA, KTÓRY ZOSTANIE ZORGANIZOWANY W 1 ROCZNICĘ ŚMIERCI



Słuchajcie ludziska - nasz zawsze pomocny kierownik Stefan Wichłacz potrzebuje naszej pomocy, po przejściu dość skomplikowanej operacji ,,kiero" nie czuje się najlepiej, a potrzeba sporo sprzętu specjalistycznego do rehabilitacji. Nie są to tanie sprawy, a naszym wręcz obowiązkiem jest pomoc, człowiekowi, który sporo ponad pół wieku spędził we Victorii i który zawsze służył pomocą. Cała brać piłkarska pomóżmy nie bądźmy obojętni. Pomoc jest podyktowana tym, żeby kiero wrócił do rodzinnego domu, obecnie przebywa we wrzesińskim szpitalu, a żeby mógł go opuścić trzeba mu stworzyć odpowiednie warunki !


Niestety na początku sierpnia kierownik zmarł 😪

Comments 1

 
2500 characters
  •  
    Tomek

    Wuja wracaj do zdrowia :)

    PLN 100
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using