id: g32p4p

Wyjazd na Konkurs do Czarnogóry Chóru Kameralnego Piu Mosso

Wyjazd na Konkurs do Czarnogóry Chóru Kameralnego Piu Mosso

Our users created 1 170 216 fundraisers and raised 1 219 490 464 zł

What will you fundraise for today?

Description

Wesprzyj naszą działalność i pomóż nam promować Polskę poza granicami kraju! 


W sierpniu tego roku czeka nas międzynarodowy konkurs - XI Międzynarodowy Festiwal i Konkurs Chóralny "SAINT STEFAN" w Budvie w CZARNOGÓRZE. 

Jesteśmy grupą zapaleńców, nie zarabiamy dużo, więc potrzebujemy wsparcia w opłaceniu przejazdów i noclegu. Pomóż nam spełnić nasze muzyczne marzenia!


Chór Kameralny Piú Mosso działa od 2012 roku, obecnie przy Instytucie Muzykologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Chór czynnie koncertuje stale poszerzając swój repertuar. Wykonuje pieśni sakralne z różnych epok, muzykę dawną, współczesne kompozycje, a także różnego rodzaju aranżacje znanych utworów. Chór bierze udział w licznych projektach wokalno-instrumentalnych wykonując dzieła tj. Requiem d-moll W. A. Mozarta,Litanię Loretańską I. Reimanna, czy Magnificat M. J. Żebrowskiego. W ciągu 10 lat działalności chór zdobył liczne wyróżnienia i nagrody. Do najważniejszych z nich należą: Grand Prix na Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Sakralnej „Dona Nobis Pacem„ we Wrocławiu, Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Maryjnej Koziegłowy-Częstochowa, Grad Prix na X Ogólnopolskim Konkursie Pieśni Chóralnej im. Czesława Prudla w Lyskach, III miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Chórów „Legnica Cantat”, Srebrny Dyplom na VIII Międzynarodowym Festiwalu i Konkursie Chóralnym Kaunas Cantat na Litwie, Złote Pasmo oraz Nagroda Specjalna za walory brzmieniowe na XIV Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek w Chełmnie czy I miejsce w kategorii chóry kameralne na IX Międzynarodowym 

Rzeszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Piu Mosso to jednak przede wszystkim grupa zaprzyjaźnionych, młodych ludzi, których pasją jest muzyka i chcą się nią dzielić z innymi.


Dyrygentem chóru, a także jego założycielem jest Dominik Jarocki, absolwent Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu na Wydziale Edukacji Muzycznej, Chóralistyki i Muzyki Kościelnej. Laureat nagrody dla najlepszego dyrygenta XIV Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek w Chełmnie w roku 2019 i X Ogólnopolskiego Konkursu Pieśni Chóralnej w Lyskach w roku 2024, a także nagrody roku Gminy Kłodzko Ranunculus Penicillatus za wybitne osiągnięcia i promocję gminy w roku 2022.

There is no description yet.

There is no description yet.

Location

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 38

MP
Mateusz
9 zł
MO
Monika
1 zł
KK
Kasia kordyjak
20 zł
JA
Jakub
1 zł
IZ
Izabela Zych
50 zł
 
Hidden data
hidden
NK
Nikola kwidzińska
1 zł
KM
Kasia MŻ
100 zł
DY
DyryAgentka
50 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!