id: xdb454

Na powrót do zdrowia Alicji Wysockiej!

Na powrót do zdrowia Alicji Wysockiej!

Our users created 1 178 191 fundraisers and raised 1 231 652 649 zł

What will you fundraise for today?

Description

Pomóżmy Alicji żyć normalnie! 


Kochani, 

zwracamy się do Was, ludzi dobrych serc, o pomoc dla Naszej Córki Alicji.

Ala do urodzenia choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe, padaczkę lekooporną, obustronny niedosłuch, astygmatyzm oraz zespół nerczycowy i skoliozę. Ala nie chodzi, nie mówi.

W sierpniu tego roku trafiliśmy do szpitala na badania kontrolne. Podczas jednego z nich, okazało się że u Alicji wykryto płyn w osierdziu. Usłyszeliśmy, że potrzebna jest natychmiastowa operacja ratująca życie Naszego dziecka. Alicja trafiła na OIT, nie radziła sobie oddechowo, wymaga respiratora. Mijały kolejne dni i kolejne noce bez żadnej poprawy, próby odintubowania kończyły się niepowodzeniem. Zespół nerczycowy spowodował, że Alicji nerki nie podjęły samodzielnej pracy. Zapadły kolejne decyzję. Najpierw założenie Ali rurki tracheostomijnej, następnie kolejny zabieg założenie PEG’a (Ala jadła buzią) i kolejne decyzję o wczepieniu Alicji cewnika Tenckhoffa- konieczne są dializy. Po 1-mcu pobytu Ala trafiła na Oddział Nefrologii. Diagnozy, które wraz z mężem usłyszeliśmy sprawiły, że życie Nasze i Naszej córki „odwróciło się do góry nogami” Upadliśmy na kolana, z których bardzo trudno jest się Nam podnieść. Staramy się być silni i myśleć pozytywnie.

Przed Nami bardzo długa droga i walka o zdrowie, i życie Naszego Dziecka. Nasza sytuacja jest naprawdę trudna. Obecnie musimy stworzyć Alicji pokój sterylny i dostosować go do potrzeb Ali. Niestety nie mamy obecnie do tego warunków i musimy przeprowadzić się do cioci. Niestety koszty jakie Nas czekają, aby zapewnić Alicji godne życie w domowym zaciszu przewyższają Nasze możliwości finansowe.  Potrzebne są wszelkiego rodzaju sprzęty ratujące Nasze dziecko (m.in.ssak przenośny, koncentrator tlenu, lampy oczyszczające, środki jednorazowego użytku (m.in. gaziki sterylne, cewniki do odsysania) rzeczy potrzebne do pielęgnacji rurki tracheostomijnej (podkładki do rurki, wyminnki ciepła i wilgoci tzw. sztuczny nos, opaski)nowy gorset z wycięciem na PEG, cewnik, leżak do kąpieli, środki do dezynfekcji itp. Do tego dochodzą wizyty u specjalistów, drogie leki i rehabilitacja.

Los Naszego dziecka jest w Waszych rękach.

Potrzebujemy pomocy od Was ludzi, którzy nie są obojętni na ludzką krzywdę. Bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie tego udźwignąć. Dzięki Państwa pomocy nasze Dziecko, w miarę możliwości będzie mogło żyć i funkcjonować normalnie. 

Pomóżmy Alicji wrócić do zdrowia!! Za okazaną, nawet najmniejszą pomoc i wsparcie w modlitwie.

Serdecznie Dziękujemy! 

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

 

    Rodzice Alicji

Można także przekazać darowiznę na leczenie i rehabilitację

Wystarczy dowolną kwotę przekazać na:


Fundacja Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą”

ul.Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

Numer konta:

42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem:

18803 Wysocka Alicja darowizna na pomoc i ochronę zdrowia


There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Donations 404

preloader

Comments 18

 
2500 characters
 • EB
  Edyta

  Dużo Siły.
  Jesteście Bardzooo Dzielni ❤

  20 zł
 • KS
  Kamil Staszewski

  Licytacja Facebook od EDM Monk

  150 zł
 • BG
  Bugoholicy

  Dużo zdrowia dla Alicji i rodziców.
  Pozdrawiamy grupa BUGOHOLICY

  500 zł
 • OC
  Oliwia Ciach

  Licytacja chivas

  110 zł
 • ŁJ
  Łukasz Jeżak

  Wpłata za koszulkę Bug Wyszków

  250 zł