id: xj2bgu
Na leczenie Chmurki i Lokiego
Na leczenie Chmurki i Lokiego
Description
Witajcie kochani ❤️❤️
To my CHMURKA i LOKI bardzo prosimy Was o pomoc. Na początku maja moje stawy odmówiły mi posłuszeństwa więc szybko wizyta u lekarza. Okazało się że razem z CHMURKĄ muszę brać leki na stawy. Pani doktor zaproponowała nam diagnostykę. I matka zabrała nas na pobranie krwi i teraz zaczynają się schody. Wyniki wyszły nie za dobre Chmurka ma podniesione parametry wątrobowe i tarczycę na pograniczu do tego ogólne zapalenie 😒 natomiast ja mam niedoczynności tarczycy😒 Za miesiąc kolejne badania Ii leki.
Bardzo prosimy Was o pomoc w leczeniu.❤️
We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using
this form.
Od Edyta Boruta , Radomsko 97-500.
Duuużo zdrówka od Maniusia,Kluchy i Pumy 🤗🤗🤗 trzymajcie się
Dziękujemy za okazane serduszko ❤️
Dużo zdrówka od Megy i Dolly
Dziękujemy ❤️