id: xjhj4e

Nowe Auto

Nowe Auto

 
Paulina Podgórska

Description

Hej, hej!! Popsuło nam się auto.. znowu... :/ Niestety zmuszeni jesteśmy kupić nowe, bo nasz staruszek odchodzi na emeryture. Sami nie damy rady kupić auta które pomieści naszą wesołą kompanie, :) Proszę więc o pomoc(choć nie lubię tego robić) ludzi dobrego serca o wsparcie:) Będziemy bardzo wdzięczni!!! a w podzięce coś Ci zaśpiewamy:) Pozdrawiamy serdecznie, Tomek, Paulina i 6 łobuzów :)

Location

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

We prioritize safety. If you have any concerns, please report this fundraiser using