id: xjtp3n

Gwiazdka na Placu

Gwiazdka na Placu

Our users created 1 188 440 fundraisers and raised 1 251 336 733 zł

What will you fundraise for today?

Description

Wesprzyj gwiazdkę na Placu!


W tym roku z okazji gwiazdki planujemy niespodziankę dla tych, którzy są z nami co poniedziałek na Placu a są w kryzysie bezdomności lub mają problemy finansowe. Chcemy by mikołajkowa paczka była dla nich jak najbardziej praktyczna. Planujemy do niej spakować m.in. bieliznę, czapki, rękawiczki, konserwy, słodycze i środki czystości.

XCoJoTS11Bij2LuX.jpg„Nie wiesz co robić, rób dobro” - kierując się tą zasadą zapragnęliśmy prawie siedmiu lat temu zacząć pomagać osobom w kryzysie bezdomności. Najprościej jak się da, czyli poprzez spotkanie i posiłek w ich codziennym środowisku, gdzie niezależnie od pory roku żyją. I tak począwszy od 6 lutego 2017 r. w każdy poniedziałek o godz. 19 można nas spotkać na Placu Ofiar Getta w Rzeszowie. Jesteśmy co tydzień, bez względu na warunki atmosferyczne, z gorącą domową zupą, kanapkami, ciepłymi napojami. Ale najważniejsze w trakcie poniedziałkowej Zupy jest spotkanie, rozmowa, bo zupa to tylko pretekst do nawiązania relacji.

Dziś jako Stowarzyszenie ZUPEŁNE DOBRO, które wyrosło z Zupy jesteśmy znaną marką wśród mieszkańców Rzeszowa. Stowarzyszenie prowadzi nie tylko projekt Zupa na Placu ale także streetworking czy lodówkę do dzielenia się żywnością tzw. foodsharing.

W48bIwtorwkC7s8m.jpg

Nasza lodówka foodsharingowa.

p5OacGmtqH4FzOrY.jpg

Jedno ze zdjęć zrobione podczas wyjść naszych streetworkerów do miejsc niemieszkalnych.


Chcemy by poprzez zrzutkę, nasze mikołajki stały się prezentem od szerokiego grona osób. Planujemy to wyrazić, poprzez wpisanie Twojego imienia na kartce z życzeniami, którą dołączymy do prezentu. Mamy nadzieję, że świadomość wsparcia licznych darczyńców pomoże osobom w kryzysie bezdomności i ubogim śmielej stawiać czoła codzienności.There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 22

PS
Piotr Synowski
30 zł
MG
Marcin
50 zł
EK
Eliza K
30 zł
Rafał
25 zł
 
Hidden data
hidden
DZ
Diana
300 zł
AO
Agnieszka
50 zł
AJ
Agnieszka J.
100 zł
AZ
Agata
50 zł
KK
Katarzyna
20 zł
See more

Comments

 
2500 characters
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!