id: xm48ug

LET'S TALK! czyli CODZIENNY, INTERAKTYWNY LIVE o godz. 21:00 na FB, YT, TT, TWITCH 》 prof. LEOCIAK, prof. MIKOŁEJKO, prof. GADACZ, dr POLACZKIEWICZ, prof. PIETRZYK-ZIENIEWICZ i INNI !

LET'S TALK! czyli CODZIENNY, INTERAKTYWNY LIVE o godz. 21:00 na FB, YT, TT, TWITCH 》 prof. LEOCIAK, prof. MIKOŁEJKO, prof. GADACZ, dr POLACZKIEWICZ, prof. PIETRZYK-ZIENIEWICZ i INNI !

Description

🔴#NAŻYWO #LIVE #LETSTALK! #OGLĄDAJ #CODZIENNIE O GODZ. 21:00 NA: Facebooku, Youtubie, Twitterze lub TwitchuSzanowni Państwo,


Nazywam się Kuba Wątły. Od wielu już lat jestem dziennikarzem-aktywistą społecznym. Pracowałem w stacjach radiowych i telewizyjnych, m.in w TV Superstacja, gdzie przez wiele lat prowadziłem autorski program "Krzywe Zwierciadło" w którym, zgodnie z rolą dziennikarza, poddawałem konstruktywnej krytyce działania wszystkich polityków i partii oraz kościoła katolickiego.


Internetowy format Let's Talk! (programy na żywo od poniedziałku do piątku o godz. 21:00 na moim Facebooku, Youtubie, Twitterze i Twitchu) stworzyłem z kilku prostych powodów. Po pierwsze kluczowe dla nas wszystkich jest krytyczne myślenie. To ono jest jedną z najważniejszych, społecznych kompetencji. Pozwala nam przyglądać się i analizować propozycje/działania/postawy wszystkich polityków, bez względu na nasze poglądy.


Po drugie, we współczesnych, spolaryzowanych mediach mainstreamowych, goniących głównie za oglądalnością i pieniędzmi, nie ma dziś miejsca na pogłębione analizy i dyskusje z udziałem intelektualistów/ekspertów. Sami to zresztą Państwo widzicie codziennie. Po to właśnie powstało Let's Talk!, gdzie nie spieszymy się, dajemy naszym Gościom możliwość nieskrępowanego wypowiadania się, a przede wszystkim dajemy ją Państwu w postaci czatów na żywo przy codziennych transmisjach programów live.


Kolejnym powodem mojej działalności jest pogłębiająca się polaryzacja społeczna, która objawia się postawami dwóch walczących ze sobą obozów. Nie są one zazwyczaj zainteresowane faktami i merytoryczną, pogłębioną dyskusją, a jedynie agendą partii, którą popierają, kierując się, co podkreślają moi komentatorzy, czymś na kształt "miłości" do partii i polityków - bezkrytycznej, nie zadającej pytań i nienawidzącej tych, którzy tego "uczucia" nie podzielają.


W moich programach wychodzę poza te schematy, mając świadomość, że wartością nadrzędną pozostaje spokojna i merytoryczna dyskusja, pozbawiona hejtu, nienawiści i określeń wykluczających.


Dlatego proszę Cię o stałe wspieranie mojej działalności, bo oprócz potrzeby i przyjemności spotykania się z Tobą i moimi Gośćmi, dziś to także moja praca. Praca potrzeba, a z uwagi na format rozmów wyjątkowa, bo w mediach mainstreamowych nieobecna.


Jeśli zdecydujesz się mnie wspierać stałą dyspozycją, to szczegóły dotyczące sposobów wspierania, znajdziesz poniżej. Z góry dziękuję za każdą, stałą dyspozycję wsparcia!


***UWAGA! Jeśli nie chcesz korzystać ze zrzutki, możesz skorzystać ze stałego zlecenia w systemie PayPal lub ustawić na swoim koncie stałe zlecenie wpłaty na rzecz tej zbiórki. Poniżej podaję numer konta do wpłat. W temacie przelewu wpisz proszę "darowizna na rzecz Kuby Wątłego".

Wpłaty obsługuje Aion Bank.


Numer rachunku bankowego: 35291000060000000001200124


Numer rachunku IBAN: PL35291000060000000001200124


Kod BIC/SWIFT

BMPBPLPP


Najnowszy program z cyklu "Let's Talk!" #139 piątek 22.04.2022, prof. EWA PIETRZYK-ZIENIEWICZ - politolożka


Poprzedni program z cyklu "Let's Talk!" #138 czwartek 21.04.2022, dr ANDRZEJ POLACZKIEWICZ - ekonomista


#PROGRAM #SPECJALNY ⤵️

77. ROCZNICA WYZWOLENIA OBOZU Auschwitz Memorial / Muzeum Auschwitz

Gość: prof. JACEK LEOCIAK - Centrum Badań nad Zagładą Żydów / Polish Center for Holocaust Research 

Po słowie wprowadzającym prof. Leociaka, emisja filmu "Wyzwolenie Auschwitz" ze zbiorów CHRONOS MEDIA.

➡️✡➡️ TU OBEJRZYSZ PROGRAM SPECJALNY


Najnowszy program z cyklu "Let's Talk Extra!" - gen. prof. STANISŁAW KOZIEJ - były szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego


Poprzedni program z cyklu "Let's Talk Extra!" - prof. RADOSŁAW MARKOWSKI - socjolog, politolog


Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia i usłyszenia codziennie (pon-pt) o godz. 21:00 na moim Facebooku, Youtubie, Twitterze, Instagramie i Twitchu


Kuba Wątły


*ANI LEWO!*

*ANI PRAWO!*

*ANI KOŚCIÓŁ!*

*DZIENNIKARZ NIE JEST OD WSPIERANIA KOGOKOLWIEK OPRÓCZ PRAWA OBYWATELI DO INFORMACJI I KOMENTARZA, KTÓRE NIE SPRZYJAJĄ KOMUKOLWIEK!*

m2f994df7fa7d5f1.jpeg

Rozmowy z GOŚĆMI i swoje własne przemyślenia publikuję na Facebooku, Youtubie, Twitterze i Instagramie.


Przydatne linki:

Programy "Let's Talk!" w zasobach facebooka

Programy "Let's Talk!" w zasobach youtuba


Programy "Krzywe Zwierciadło" w zasobach ipla.tv

Programy "Krzywe Zwierciadło" w zasobach youtuba


l18431cdbb331ec7.jpeg


wa855a4a87bb55f0.png

kd71d07bd87898f0.jpeg

le538853b99b4278.jpeg

x5285fe00a304eb9.jpeg

Benefits of a recurring support:
The organizer receives 100% of your funds - we do not charge any commission
You remain in full control - you can stop the support at any time without any obligations
The organizer can fully focus on his work
You get permanent access to posts and a special distinction
You don't have to remember about the next payments
It's easier than you think :)
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Contributors 791

no donations yet, be first to donate!

Amount and user data was hidden by organizer

Comments 30

 
2500 chars

Support your passion. Regularly.